Sayfa 21/555 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 161 - 168 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by labirent Yazıyı Oku
    siz ne ederseniz edin, siz ne yaparsanız yapın, ağzınızla kuş tutun, ister hezarfen gibi kuleden uçun, isterseniz ipek yolu ile çine gidin, hedef yukarı da dediğim gibi...
    Malesef göründüğü üzere ödlek bir spegimiz var. Yoksa çoktan 2 üzerinde olurdu zaten. Hiç sevmem böyle spekleri. Orasını burasını sallamayacak. Galipin sadece o yönünü severim. Götürdü mü tam götürür. Ytd

2. Hele hele şunun dökme çabasına bak. Başa dönsün de biraz daha alayım. G.zekalı belki anlar.ytd

3. 1, 47 den yeniden alıma geçtik bakalım ne yapacak. Ytd

4. Kolay kolay para yedirmez bu hisse ... bu kadar iddalı konuşmak doğru değil bence .. bugün yorumlarınıza bakıp üstten alan olduysa bunun vebali size ait.. ytd

5. milletin hakkına girmeye niyetimiz yok, mal toplu sadece şahsi fikirlerimizi söylüyoruz...

6. 1.42 stop ile 3ncğ dalga hedefi 1.80 yanlış hesaplamadıysam

7. Savaşa devam sonunda kazanan ben olacağım. 1, 40 a kadar çeksin bakalım full buraya yuklenecegim. İş inada bindi birkere . Ama itiraf edeyim bu kadar adisine hiç rastlamadım. Fazla dayanamaz en fazla 1 haftası var.ytd

8. O kadar alim gücünüz varsa tahtayi siz yapin neden spegin keyfine birakiyorsunuz ki hayret birşey hayret bir durum yok o kadar aldim bu kadar daha alacam

Sayfa 21/555 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •