Sayfa 21/330 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2639 madde; 161 - 168 arası.

Konu: KNFRT - Konfrut Gıda

1. Veda zamanı geldi,hayırlı kazançlarınız olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by ahmezcik Yazıyı Oku
    Benden bu kadar
    Herkesin bir hedefi var
    Aşağılara gelirse destek olurum
    Borsada öğrendiğim
    Hissene aşık olmayacaksın
    Herkese bol kazançlar
    Yatırım tavsiyesi değildir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Haklısınız, ben de istemsizce bayağısını verdim, hep bana dememek lazım biraz da bizden alan kâr etsin, düşerse de bakarız.

Dökülmedik. Bakalım dökebilecekler mi?

4. bu gün mal alsa biri, 8.,80maliyet var?bu kağıda yakışmaz mı , bence şu an bile ucuz gelecek vaad eden bir kağıt, hepimiz aynı gemide hayırlı yolculuklar , hayırlı kazançlar hepimize...

5. Teknik yorum yapılabilecek ortak var mı acaba, günlükte rsi 76, saatlikte rsi 84 olmuş.

Teknikten anlamam, fakat temel analize dayalı aldığım kağıtta kendi yaptığım analizleri, kağıdın topiğinde paylaşırım, fakat bu topic biraz değişik geldi bana ,yani kağıda girmişsin, topiğine gelmişsin aldım işte şu nedenle aldım falan yazıyorsun bir şeyler kendi aklının yettiği kadar tabi ,burdaki tepki ilginç,aman dikkat topiğe pazarlamacılar, çorbacılar geldi falan, nedir bu ya ...
    Gerçi onu söyleyen kişi az önce sattığını yazdı,birde uzuncuyum diyordu, 3 lira karı görünce satmış ,aşağı gelirse alırım diyor pes diyorum yani bu kadar olur helal olsun.diyeceğimin esası şudurki ,kagıt rekor işlem hacmiyle yeni zirve yapmış (ki bana göre çok normal, ben kağıda girdiğimde de yazmıştım 45-50 arası bölünür diye) ama yazılanlara bakıyorsun ,ben sattım ,bende sattım haha ne güzel falan ,çok enterasan bir to*** burası,bu böyle olunca da insanın içinden gelmiyor olumlu bir paylaşım yapmak ki zaten kimsede yapmıyor, bir ben değilim yani ,neyse uzuncu arkadaşlara bol kazançlar dileyim şimdiden......

Alıntı Originally Posted by ismail82 Yazıyı Oku
    Teknikten anlamam, fakat temel analize dayalı aldığım kağıtta kendi yaptığım analizleri, kağıdın topiğinde paylaşırım, fakat bu topic biraz değişik geldi bana ,yani kağıda girmişsin, topiğine gelmişsin aldım işte şu nedenle aldım falan yazıyorsun bir şeyler kendi aklının yettiği kadar tabi ,burdaki tepki ilginç,aman dikkat topiğe pazarlamacılar, çorbacılar geldi falan, nedir bu ya ...
    Gerçi onu söyleyen kişi az önce sattığını yazdı,birde uzuncuyum diyordu, 3 lira karı görünce satmış ,aşağı gelirse alırım diyor pes diyorum yani bu kadar olur helal olsun.diyeceğimin esası şudurki ,kagıt rekor işlem hacmiyle yeni zirve yapmış (ki bana göre çok normal, ben kağıda girdiğimde de yazmıştım 45-50 arası bölünür diye) ama yazılanlara bakıyorsun ,ben sattım ,bende sattım haha ne güzel falan ,çok enterasan bir to*** burası,bu böyle olunca da insanın içinden gelmiyor olumlu bir paylaşım yapmak ki zaten kimsede yapmıyor, bir ben değilim yani ,neyse uzuncu arkadaşlara bol kazançlar dileyim şimdiden......
    O dedikleriniz haybeciler ya da farkli ifade ile lesciler. Hani bir laf var; it urur kervan yürür. O nedenle dikkate almamak gerekir. Benim icin de temel analiz onemlidir. Ortaklari durust, mali yapisi saglam, karı surekli artan ve de sektore gore ek yatirimlar yapan firma er geç degerini bulur. Bu bağlamda Konfrut en iyi kagitlardan biri. Gelecegi parlak. Tek risk, hava kosullarindan dolayi hammadde sıkıntısı yasanma ihtimali. Iyi insanlar ve uzun vadeciler icin bu ozelliklere sahip Hektas ve Alkim mali tablolarini incelemelerini de onerebilirim. Hepimize hayirli ve bol kazançlar.

8. Teknik göstergeler yanıltabilir, göstergeler şişti derler, hisse daha çok gider, daha çok şişti derler, bu nedenle grafikte fiyat ve hacim dışında başka şeye bakmam.
    Temel analizin desteklediği, sağlıklı bir yükseliş trendinin içindeyiz, hacim iyi, yeni yüksekler görüyoruz. Uzun vadecilerin ve temel analizcilerin görüşlerini destekliyor fiyat hareketleri. Almak ve satmak isteyenler ihtiyacını karşılayabiliyor.. Olumlu genel durum.
    Geri çekilmeler ve düzeltmeler de olabilir, bunlar da normal.

Burada yabancı takası değişimi bence önemli , daha önce de belirtmiştim. Basit bir nedeni var, adamların parası bitmez çünkü.

Citi ve Deutche'nin takastaki payı her geçen gün artıyor. Bugün de Credit var pastada, YFAS ve YKY de muhtemelen yabancılar için alım yaptı.
    Seneye takasta ilk sıralara oturmalarını bekliyorum, uzun vadeci olarak ilk baktığım bu iki kurumun takastaki payları..

Şirket rutin faaliyetlerini sürdürüyor, çok haber akışı olan bir şirket değil, o nedenle paylaşım az oluyor.
    Bilgiye ihtiyaç duyan yeni yatırımcılar, eski sayfalara bakarlarsa değerli bilgilere ulaşabilirler.
    @ismail82 arkadaşım yazmak istediğini sen de yaz her zaman.
    Bilgi, yorum, analizi olan varsa herkes yazsın.
    Olumlu olmasına da gerek yok ayrıca, olumsuz bilgi, analiz varsa onları da yazın biz de öğrenelim.

''Çok çıktı düşecek'' tarzı mesajlar da atılabilir. Beni rahatsız etmez, ama bu cümlenin içini dolduramazsanız, borsa bilginizin düzeyini gösterir.

Geçen sene 22 lira da ''2 sene yataya sarar'' diyenler bile vardı. Bu mesajlar varken sık paylaşım yaptım, millet malını kaptırmasın diye..

Kalanlarla yolumuza devam edelim, giden arkadaşlara da kazandıkları paralar hayırlı olsun, güzel yerlerde harcasınlar, iyi yatırımlarda kullansınlar.

Sayfa 21/330 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •