Sayfa 21/247 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 161 - 168 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

1. Düzeltme yapmaması tehlike umarım zoren gibi şelale yapıp pusudakilere alım fırsatı vermez çok şişti göstergeler

Teknik açıdan yazdığınız doğru fakat odaş büyük hareketinde o yüzden piyasa bakmaz gösterge şişmiş olmasına götürürler istedikleri fiyata hisseyi eğer vagondaysak keyif alacağız bu kadar basit tren gidiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    Düzeltme yapmaması tehlike umarım zoren gibi şelale yapıp pusudakilere alım fırsatı vermez çok şişti göstergeler
    Zoren önce tavan tavan gitti, sonra taban taban ve sonrasında yine tavan tavan. Odas ile Zoren’in ne temel açıdan ne teknik açıdan alakası yok. 29 Eylül sonrası bir kez bile tavan yapmadan sadece iki kez yatayda düzeltme yaparak ve eksi yapmadan bu seviyeye geldik. Şu anda teknik açıdan bayrak hedefi olan 8.5’lara gitmemiz en makul olanı olur.

Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Zoren önce tavan tavan gitti, sonra taban taban ve sonrasında yine tavan tavan. Odas ile Zoren’in ne temel açıdan ne teknik açıdan alakası yok. 29 Eylül sonrası bir kez bile tavan yapmadan sadece iki kez yatayda düzeltme yaparak ve eksi yapmadan bu seviyeye geldik. Şu anda teknik açıdan bayrak hedefi olan 8.5’lara gitmemiz en makul olanı olur.
    Huner hissesi enerji hissesi 2 gün tavan kapattı her tavan olan hisse düzeltme yaşamayabilir. Umarım Odaş hissesin de tavan yaşarız diğer tavan yaşayan hisselerden eksiği yok fazlası var.

Huner ucuz hisse fakat ters tepki almak istemiyorum forumda. Yüzlerce ucuz hisse var borsada.

Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    Huner ucuz hisse fakat ters tepki almak istemiyorum forumda. Yüzlerce ucuz hisse var borsada.
    benim yazıma alıntı yapmayın ucuz yada pahalılık konusunda tartışma istemiyorum sinir olmak istemiyorum.Her koyun kendi bacağından asıl derler.

7.  Alıntı Originally Posted by buyshell Yazıyı Oku
    820 milyon kar bekleniyor
    Benim mantik simple
    Carp bunu 4 le
    Min 2 ozaman fk 6 olur ama 3 kat o zaman fk 9 olur.. gitme potansiyeli var
    Enerji fiyatlamasi bu sekilde devam ederse 6 ay icinde 0.8 dolari gorecegini dusunuyorum..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    820 mlnu kim bekliyor. Nerede yaziyor. Bu rakam oldukca yüksek. Hepimiz isteriz bu rakamin gelmesini ama realiteden kopmamak lazim.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Fintables
    Dorduncu ceyrek ucden de daha iyi olacak..

https://twitter.com/fintables/status...cVE745WOA&s=19
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    820 mlnu kim bekliyor. Nerede yaziyor. Bu rakam oldukca yüksek. Hepimiz isteriz bu rakamin gelmesini ama realiteden kopmamak lazim.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/247 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •