Sayfa 21/996 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Bende benzer goruntuyu Pegasu da yakalamistim. Seyrekte olsa ara sira short poz acarim. Pegasus da 85 ortalama ile epey short actim.. . Sonra prensip olarak short benim isim degil diye 1000 puan zarara sabretmeyip pegasusu 86x da poz kapattim.... sonrasi malum. Hisse 23-24 lere kadar pik yapti..))..
    sorma ya pgsus faciasını bizde yaşadık çok kişiyi batırdılar onda sen iyi yırtmışın

hisselerde her birinde ayrı hikaye var beklenti onları takip etmek zorundasın yoksa çok terse düşersin

mesela gubrf 3 lirada kimse almaz söverdi mahkeme ile altın madenini geri devralmış şimdi 50 tl her gün tavan bunda short olsan direk batarsın yada long olsanda taban yediğinde batarsın

onun için endeks çok daha mantıklı en azından şirket haberi riskin yok
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

2. 154 bin hedefli bir flama var sanki.
    çalışırsa lassa.
    muhtemelen sabaha kalır,
    çalışırsa, lassa.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

1512,25-,50 hem verdik hem yazdık az biraz daha, lazım Olur.. ✔

4. Malı kitliycek adam bulana kadar sürecekler heralde, akşam akşam yine başladı almaya zalım pala

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

5. [IMG][/IMG]

fdow saatlik....

dow vadeli saatlikte bi ters fincan yapmış emme çalışırmı bilmem spotta kapalı yarın galiba

29758 çanak desteği kırarsa çanak boyu yaklaşık 1400 point
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Malı kitliycek adam bulana kadar sürecekler heralde, akşam akşam yine başladı almaya zalım pala
    Önceden yaptırım kelimesini duydumu kıllanırdı...
    Şimdi gene mi yaptırım deyip alıp hemen susturuyor milleti...

7. [IMG][/IMG]

gece senasında pek bi hareket olmuyor

ne şiş yansın ne kebap hesabı

8. blomberk tv izliyorumda adam diyorki garanti bankasını ve vakıf bank cok cazip alın diyor ytd izleyenler duymuştur

Sayfa 21/996 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •