Sayfa 21/316 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 161 - 168 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Bazen yükselişlerde karı cepe atmak, bazen de düşüşlerde almak.....

2. Değerli paydaşlar, şahsen ben, RYGYO nun Gebze/ Çayırova depolarını bildiğim için bu grupla ilgiliyim... RYSAS ında arsalarını....TEM in tam kenarında carfoura falan kiraladıkları devasa yerlerinden birini satsalar, yada AVM ye falan çevirseler, piyasa değerini beşe katlar...DAP yapıya verdikleri, ve henüz vermedikleri arsalar hakeza...

Bu kadar mala mülke sahip olacaksın, piyasa değerinde 100 küsür tr de kalacak....

Elimde bir miktar vardı, bir fırsat çokarar mı diye bekliyordum, düven kağıdı dürdü... Bana da elimdekinin üç katını alma fırsat verdi...

Sana kızsam mı, kızmasam mı bilemiyorum, düven...

3. Ben senin hisselerinin takipcisiyim döven.... Yutturamazsınnnnn...

RYGYO nun özkaynakları 826.913.693 TL.... RYSAS bunun % 61 ine sahip... 826 x %61=503 eder.... sen rygyo nun borcun tamamını bilançona al, özkaynaklarının %61 ini alma....git özkaynaklarını 125 açıkla....

Sadece RYGYO dan gelmesi gereken 503 tr nerede....Bunun hesabını vereceksin, döven....

4. Kuruşlarda durmayı haketmeyen ve değerleme zamanının çoktan geldiğini düşündüğüm bir hisse bu...

Sahibi götürmezse kimselerin götüreceği yok çünkü piyasaya vermiş korkuyu...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Değerli paydaşlar, şahsen ben, RYGYO nun Gebze/ Çayırova depolarını bildiğim için bu grupla ilgiliyim... RYSAS ında arsalarını....TEM in tam kenarında carfoura falan kiraladıkları devasa yerlerinden birini satsalar, yada AVM ye falan çevirseler, piyasa değerini beşe katlar...DAP yapıya verdikleri, ve henüz vermedikleri arsalar hakeza...

Bu kadar mala mülke sahip olacaksın, piyasa değerinde 100 küsür tr de kalacak....

Elimde bir miktar vardı, bir fırsat çokarar mı diye bekliyordum, düven kağıdı dürdü... Bana da elimdekinin üç katını alma fırsat verdi...

Sana kızsam mı, kızmasam mı bilemiyorum, düven...
    Pardon paydaşlar, piyasa değeri 100 küsür tr. yazmışım... 0.82 ye göre 100 ün altına inmiş, 97 lere...

Vay babam vay...

6.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    Pardon paydaşlar, piyasa değeri 100 küsür tr. yazmışım... 0.82 ye göre 100 ün altına inmiş, 97 lere...

Vay babam vay...
    Bu ve buna benzer hisseler arsa,bilanço,takla dinlemez. Pala nın dediği olur. İsterse 20 gunde 5 bin dilerse 0,25 krs,

Pala cim ilk rakamı istiyoruz. Hadi ama nazlanma.

Yatırım tavsiyesi değil dir.

LG-E986 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Millet, Allah belanızı versin, deyip maldan çikiyor.. asıl sorun bu kağidin hikayesi yok..yoksa bilancoymuş zararmış bunlar boş.. elle tutulur bir beklentisi olmalı. Yoksa 5 asagi 5 yukari gidip gelir senelerdir yaptigi gibi

8. Artık palamı, döven mi kimse kim.... Bu piyasa değeri ile bırakamaz.... Bankalar boynuna biner, ne oluyor diyee.... Hadi bakalım...

asla yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 21/316 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •