Sayfa 210/602 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 4809 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: HALKB - Halkbank

1.  Alıntı Originally Posted by pozitif Yazıyı Oku
    endeks 430 bini geçti hisseler nirvanaya ulaştı bu mendebur hala gün sonu eksiye dönecekti nerdeyse bir ara sonra insanları uyarınca birileri kızıyor kardeşim bu hissenin borsada olmaması gerekiyor kar amacı gütmeyen bir şirket amme hizmeti yapan şirketin borsada işi ne? siz bakmayın bunun buralarda olduğuna endeks döndüğünde sanki çok çıkmış gibi en pis bu düşer demedi demeyin bize zamanında çok çektirdi sattım kurtuldum ama yeni kurban olmaması için burdan uyarılarıma devam edeceğim bu mendebur her türlü cezayı da hakediyor umarım emsal bir ceza alır bize çektirdikleri yanına kar kalmaz
    Ismin pozitif ama hep negatif sin

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    sn zdx daha iyi bilir ama sanki patlama yapacak😁
    Yok Zdx bu topicteki negatif psikolojiye kaybettiğini kabul etti.Bazen hayatta yenilgiyi de kabullenmek lazım.

Seçimde Menendezin seçilememe durumu var.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Ismin pozitif ama hep negatif sin

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hala adama laf soyleyen mallar surusu
    430 bin endekste 8 lira halkbankasi,
    endeks 300 bine sarksa hulk 2-2.5 lira bandina inecek
    siz ne iciyonuz, neyin pozitifisiniz amq

Ah be pozi en guzel sen vurmustun aslinda 600 kademeyi 1 ay icinde. Bak dinlemedin yerine koy dedigimde. Ancak Soto Ablaya laf soktun. Muahahaha.

Ozel bankalardan alsaydin bari.

http://share.matriksdata.com/Images/...1114253130.png

Lem o kadar bana laf soyledin yarim yamalak anlayip her yazdigimi, ilk defa yatirim tavsiyesi olmayan yatirim tavsiyesinde bulundum sahsa ozel onu da kacirdin be. Muahahahaha.

Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    Para kazanılır ama sağlık maalesef kazanılmıyor.YTD
    Keyfin yerinde mi bari? Bak 4'te surunurken 8'desin en azindan.

Alıntı Originally Posted by kahırlı Yazıyı Oku
    Hala adama laf soyleyen mallar surusu
    430 bin endekste 8 lira halkbankasi,
    endeks 300 bine sarksa hulk 2-2.5 lira bandina inecek
    siz ne iciyonuz, neyin pozitifisiniz amq
    banka ,hissedarlarından özür dileyip zararlarını karşılayıp derhal kottan çıkmalıdır kar gütmeyen bir bankanın borsada yeri olamaz herşeyin en az 5 katı arttığı enflasyonun tüm dünyada zirve yaptığı ,endeksin 430 binler olduğu bir ortamda hissenin 8 lira olmasına değil de benim 3.5 hedefime takanlar zaten ya kör yada art niyetlidir
    dediğin gibi endeksin dönmesi durumunda hedef fiyatıma gelirse(ki karakter icabı en pis geri dönüşü yapacağına inanıyorum) almayı planlıyorum gelmezse de hayatta alacağım senet değil yüzünü şeytanlar görsün ha birde gönülden istiyorum tüm dünyada ses getirecek emsal bir ceza verilmesi bakalım bugüne kadar gıkları çıkmayan banka yönetimi ve devlet büyükleri ne diyecek merak ediyorum ky nin ezilmesini görmezden gelen devlet de diyet borcunu ödeyecek

HALKN günlük, takas güzel görünüyor, bir hazırlık mı var!

Sayfa 210/602 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •