Sayfa 210/262 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1. Bilici o verilerle aşağıya devre kesip de bu havada geri dönüp tavan olabiliyorsa
    arsanın speğide patronuda ky side bir kendisini sorgulaması lazım.

hangi gün olur bilmem ama haftaya bir gün arsan 15 milyon belki 20 milyon lot işlem yapacak. o gün aşağı boşaltmazlarsa çok gider, şayet boşaltırlarsa biraz geri çeklilip bolinger daraltmak için birkaç hafta bekletir. o gün burada en az 40-50 kişi olacak.

3. Geçen sene kağıtta islem yapan ekip ceza aldığı ve borsanın dip olduğu günlerde taban taban gidiyordu ve dibe 20 bin yazınca taban bozuyordu :) kredi çekip alayım 1.9x lere gelirse dedim, 2 küsürlerden dönmüştü keşke yine de kredi çekip alsa imisim nerelerden ne dayaklardan geldik elimde şu an en uzun süredir tuttuğum bu kaldı keşke hiç satmasaydim ama 6 7 liralarda epey mal verdik az kaldı ama onu da o kadar rahat taşıyorum ki maliyet eksi isterse uzaya çıkartsın izliyoruz öyle. 8.43 bollinger orta idi bilanço sonrası oralara gerdirse bi 40 50 bin lot ek yapardım ama vermedi nasip diyeceğiz.
     Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    sayın nosfecağrı

geçen bi arkadaş 4000 hisseyi zor sattım demişti
    patron o kadar malı nasıl sata bilmiştiri sorgulamak lazım.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Geçen sene kağıtta islem yapan ekip ceza aldığı ve borsanın dip olduğu günlerde taban taban gidiyordu ve dibe 20 bin yazınca taban bozuyordu :) kredi çekip alayım 1.9x lere gelirse dedim, 2 küsürlerden dönmüştü keşke yine de kredi çekip alsa imisim nerelerden ne dayaklardan geldik elimde şu an en uzun süredir tuttuğum bu kaldı keşke hiç satmasaydim ama 6 7 liralarda epey mal verdik az kaldı ama onu da o kadar rahat taşıyorum ki maliyet eksi isterse uzaya çıkartsın izliyoruz öyle. 8.43 bollinger orta idi bilanço sonrası oralara gerdirse bi 40 50 bin lot ek yapardım ama vermedi nasip diyeceğiz.

kısmette varsa bağdatdan gelir yoksa cebindekide kaybolur demişler. o yüzden üzülmeye değmez yokmuş kısmetinizde arsan.

5. Benim için iyi miktarda hala var sn. Kuluçka. Daha fazlası için yazdım. Siz de en eskilerdensiniz sn. NASRA vardı 75 bin lotu vardı çıkarken keşke satmasaydiniz hareket yeni başlıyor demiştim özelden, inşallah sonradan dönmüştür o da çok çekti...
     Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    kısmette varsa bağdatdan gelir yoksa cebindekide kaybolur demişler. o yüzden üzülmeye değmez yokmuş kısmetinizde arsan.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Benim için iyi miktarda hala var sn. Kuluçka. Daha fazlası için yazdım. Siz de en eskilerdensiniz sn. NASRA vardı 75 bin lotu vardı çıkarken keşke satmasaydiniz hareket yeni başlıyor demiştim özelden, inşallah sonradan dönmüştür o da çok çekti...

NASRA yı ara sıra aşağıda görüyorum sayfayı izliyor fakat malını yerine koydumu bilmiyorum. ben 10 yılı aşkındır taşıyorum maliyetim sıfırında altında ve bedelsizlerle bayağı yüklü malım oldu.

7. dolar 8,40 lara vurdu.cds ler uctu.çok kötü zamana denk geldik.yarın tüm hisseler taban yapar.işimiz kötü.

8. 200 bin bizim tarafta bugün satış yapıldı 180 BOA dan kaldı 100 bşn bakalım nolacak... Oyuncu malda yakalanmasa duman ederdi bugün

Sayfa 210/262 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •