Sayfa 211/416 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: POLTK - Politeknik Metal

Bugün 10.00 da genel kurul var. Bakalım nasıl etkileyecek.
    Şöyle adam gibi bilgilendirme yapsalar.
    Yatırım, kapasite, satışlar...

Ben genel kurula katılsam şunları sorardım.

1-Geçen yıl yeni yatırım yapıldı devreye alındı ama satışlarda ve karlılıkta belirgin bir etkisini göremedik, neden?
    2-Coventya nın şirkete bugüne kadar ne katkısı oldu? Örneğin uluslararası bağlantıları olan bir şirket olmasına rağmen ihracat neden yetersiz düzeyde kaldı? Madem böyle olacaktı, neden Coventya ya bağlanıldı?
    3-Geleceğe dönük kısa ve uzun vade büyüme hedefleriniz nedir?

Katılanlar da muhakkak soracaktır.

Ben temettü kararına rağmen neden yeterli yükseliş olmadı diye düşünürken geçen yıl genel kurulda olanlar aklıma geldi. Acaba yine benzer durum yaşanabilir mi tedirginliği olabilir.
    Genel Kurul tutanağını okuyunca; madem temettü verilmiyor neden kar sermayeye eklenerek bedelsiz sermaye artırımı yapılmıyor diye sorulmuş. Cevap net değil.
    Umarım bu sene olumlu karakrlar alınır?

Geçen yıl ki tutanağı okumak için
    file:///C:/Users/playmaker/Downloads/2017%20Ola_an%20Genel%20Kurul%20Toplant_%20Tutana_ _.pdf

3.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Ben temettü kararına rağmen neden yeterli yükseliş olmadı diye düşünürken geçen yıl genel kurulda olanlar aklıma geldi. Acaba yine benzer durum yaşanabilir mi tedirginliği olabilir.
    Genel Kurul tutanağını okuyunca; madem temettü verilmiyor neden kar sermayeye eklenerek bedelsiz sermaye artırımı yapılmıyor diye sorulmuş. Cevap net değil.
    Umarım bu sene olumlu karakrlar alınır?

Geçen yıl ki tutanağı okumak için
    file:///C:/Users/playmaker/Downloads/2017%20Ola_an%20Genel%20Kurul%20Toplant_%20Tutana_ _.pdf
    Eğer kar sermayeye eklenirse ,ileride temettü olarak dagitilamaz. O nedenle yabancı bedelsizi çok sevmez

4. Temettü teklifi yapıp, sonradan genel kurulda düşürmek ya da iptal etmek adet haline geldi Poltk da , hoş degil. Yine düşürülmüş temettü gk da

5. Sanki yönetimde başka insanlar var. Madem yanlış yönetim niye yüksek temettü teklif ediyor. Madem doğru genel kurul niye azaltıyor.

6. Bazı yorumlar vardı karın hepsini temettü olarak vermeleri imkansız mutlaka ya azaltırlar ya da vazgeçerler diye genel kurulda, napalim hayırlısı olsun belki ilave yatırımlarda kullanılır ilerde.

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    12000 den fazla işlem rekor galiba. Ne hatırlamıyorum en son ne zaman bu kadar işlem oldu.
    Demek ki şöyle bir milyon üzeri para yatırmaya kalkan biri olsa buraların kralı olacak.
    İşlem sayısını nereden görüyorsunuz?

Teşekkürler

8. Al sat yaptığınız yatırım programında vardır.. anlık değilse de 15 dakika gecikmeleyle görürsünüz..

ONEPLUS A5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 211/416 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •