Sayfa 211/917 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon
Arama sonucu : 7332 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Ne biçim teknoloji şirketisin.

2. seans içinde birşey yazmayacağım... sadece 2 bilgi piyasa değerimiz 400 milyonun altında ve uzun bir süredir xblsm ile negatif ayrışıyoruz.

3. bir şey üretmeyen mal alip satan armda dgate arene fkları 30 larda armda 100 küsür, ..

Bilişim ortalaması fklalrı da 25 lerde ,

kron yüzde 78 brüt kar marjı ve de bunların en 5 katı kadar arge ve pazarlamaya para harcıyor fksı40

Tekrar söyleme hesap yapmaya gerek yok

Herkes Kront fksının ne olması gerektiğinin hesabını kitabını yapabilir her şey açık zaten

4. Bu endekste iyi duruyor masallah

Ytd

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Bu endekste iyi duruyor masallah

Ytd

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    😂 İşlem hacmi de 300.000 adet bile olmamış.

6.  Alıntı Originally Posted by tabu Yazıyı Oku
    Her zaman en az iki ihtimal vardır, seçenekler bazen çok kısıtlıdır bazen çok sayıdadır, tüm oyuncular tüm yatırımcılar bu kurallara tabiidir, kimsenin itiraz hakkı yoktur oyun içinde hamle hakkı teknik açıdan herkes için eşittir, onun dışında herkes kendine strateji çizer riskine göre ağırlığını koyar hafife alırsın belki toplarsın da malı epeyce ama doymazsan bir an elektrikler gittiğinde mumu yaktığın an sofranın ortada olmadığını görürsün, trader ve günlükçülere karışmam yatırımcı arkadaşlar kanımca rahat olmalılar hem de çok rahat olmalılar yüzde bilmem kaça bakmadan fiyat değil tarih olarak kendilerine hedef koymalılar buradan sıkıntı yapamazlar artık kolayına diye zannediyorum yaparlarsa onlara da sıkıntı yapanlar çıkacak diye düşünüyorum bunlar benim zannıma dayanmaktadır.
    ASLA AMA ASLA YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK DÜŞÜNMEYİN.
    Bende yanılıyor olabilirim kendi adıma arkaya bakmayı pek sevmem düşüncelerimin arkasında gereken tüm hamlelerimi gözümü kırpmadan uygularım gerisi masadaki diğer oyuncuların kartlarına bağlıdır.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    piyasa kapandığına göre yazayım buradaki herkes şahit olsun spek efendi sonra uyarmadı deme demedi deme başına iş aldığında gerisini sadece sen düşünmek zorunda kalacaksın.
    O mallar yıllar yılı tutulmak üzere alınıyor alınacak asimetrik zamanlamalar geçerli olacak 3 e 5 e bölünen pörtföy gerekirse buraya yığılacak ama sonrasında o malı almak diye bir ihtimalin olmayacak yıllar geçmeden.
    şimdi seçim senin yüklü satım var ayağına kurumlar arası ayak oyunlarına devam etmek istersen buyur meydan senin ben ne zaman meydana çıkarım bunu bilmeyeceksin sürpriz olacak.
    bu mesajı sadece söylemiştim uyarmıştım demek için yazdım bu mesaj kimsenin yatırım kararını etkilemesin bunlar benim agresif yatırım tarzımın yansımasıdır ben riski aşırı severim kimse benim aldığım riski almak zorunda değildir.

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

BU TÜR MESAJLARI BİRİLERİ ALGI YAPMAK İÇİNDE YAZABİLİR DİKKATLİ OLUN.

7. hissenette şu an işbankasının siber güvenlik sigortası reklamı var

8.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    4 sene sonra PAM da hedef minimum pazarın yüzde 1 ...

PAM pazarı 3 sene içinde 3 milyar dolar olacak , bunun yüzde 1i 30 milyon dolar yapar...

4 sene sonra usdtry her sene yüzde 10 artsa enflasyon kadar, 1 usd 12 tl olur, yani 30 milyon dolar 360 milyon tl yıllık satış yapar ve bu sadece PAM ürününden diğer telekom ürünleri hariç ve de minimum yüzde1 pazar payıyla hesapladım.

Özetle daha fazla pazar payı alırsak ve de diğer telekom ürünlerden de geliri hesaplarsak tl bazlı yıllık satış 4 sene sonra 500 milyon tl de olabilir...

Şu an ki yıllık satışın 10 katı
    Böyle hedeflerin üstüne bal kaymak olan ;

Ortaklık satınalma beklentileri varken..

Digitalleşen dünyada covid ile uzaktan çalışma uzaktan eğitim vs ile PAM pazarı daha önemli hale gelirken bunu da Sayın Lütfi Bey ve Mete Bey de söylemişken ..

Satışların yarısı ihracat döviz ile iken ve de 3 üncü çeyreği kur 7,8 ile kapatıp , şu an 7,8lerde usd iken,

Hükümetin bilgi güvenliği rehberi ve son olarak da YEP te siber güvenlik en önemli hedefler arasında gösteririrken..

Diğer Bilişimler satışlarının yüzde 5-30 ünü arge ve pazarlamaya ayırıp 25 fk da fiyatlandığı şu zamanlarda , Kron Satışlarının yüzde 70ıni arge ve pazarlamaya ayırırken..

Ve de 2021 yılına 3 ay kalmışken , Spek Bey , sana bu fiyattan verir miyim hisselerimi? bi düşün .....
    Son düzenleme : lionnes; 05-10-2020 saat: 19:39.

Sayfa 211/917 İlkİlk ... 111161201209210211212213221261311711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •