Sayfa 212/344 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. Şerefsizler hisseyi 2 günlük hareketle ceza verdirdiler ne kadar açık yapılmış ki açığa satış yasağımgelmiş YTD

SM-G7105 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aciga satis kotu birsey, zaten kagitlarin icine ediyordu.Kagida olumsuz etkisi olmaz.Aksine olumlu yansir.Adamlar elinde olmayan hisselerle kagitlari dusurup alltan alarak kar ediyorlardi.
    Tabii borsanin algi oldugunu u utmamak gerekir

3. geçen haftadan beri a1capital diye bağırıyordum burda.baktım bu dediğime muhalif olanlar var kımse etki altında kalmasın diye son zamanlar sustum. şimdi anlaşıldı tavanların sebebi ve bugünkü seans sonu toparlanma.spek açıkcıları cezalandırdı.yasagın hisse için bende iyi olduğunu düşünüyorum.volatılıte azalacak hacim düşecek ama fıyatlama konusunda aşağı salmaz tam tersi olurmu acaba? mayıs11 e kadar yasak. yasagın etkisine net yorum yapabilecek ustadlar varmı

4. Ey spk madem aciga satis kötü ne diye tümden kaldir miyorsun?

5. bu durumda metin kuru açılıkcıların ekmeğine yağ sürmüş olmuyormu? açıkcı metin kuru olabilirmi?

6. Gökhan takas paylaşır mısın

7. Hunter kardes pasta paylaşabilirmisin hala desa damisin yoksa.

8.  Alıntı Originally Posted by gokhan8313 Yazıyı Oku
    bu durumda metin kuru açılıkcıların ekmeğine yağ sürmüş olmuyormu? açıkcı metin kuru olabilirmi?
    Patronlar aciga satis yapbilirler mi bilmiyorum.Aciga gerek yok zaten kendi hisselerini satiyor.Aciga satarsa elindekileri satamaz.Ama bu kadar hacimle 200 bin lot satis cok asagi cekebiliyorsa orada durup dusunmek lazim.

Sayfa 212/344 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •