Sayfa 212/327 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Finansın alması manidar dedik adamlar hemen malı kustu finanstan. Tesadüf tabiii😀🤣

2. Hiç sevmediğim insan tipidir: parası var diye kendini bir şey sananlar. Halbuki parayı kazanan babası aptal herifin. Sonuç malum: ikinci nesil genelde batırır. Örneklerini biliyorsunuzdur 😜😉🤣😀 anlatmama veya örnek vermeme gerek var mı?🖕

emnİs

Bu kağıtta bi fırıldak dümen var ama nedir anlamadım bi kaç gündür tahtaya epey alıs yazıyorlar satıcı pek olmamasına rahmen stabıl eşleştirmeyi nasıl becerebiliyor doğrusu çok ilginç bi durum normalde o yazılan alıslar gercek olsa yukarı yapması gerekır bı sıkıntı var ama ne

4. Dün akşam bir kaç arkadaşla sohbet ederken konu konkordatodan açıldı
    2si ticaretle uğraşıyor. bir firma sahibin ifadesine gore zor durumdayken bankaların çok sıkıştırdığını anlaşmak istediklerini borçları yapılandırmak istediklerini bankaya iletmiş ama bankaların yanasmadigini söylemiş
    Sonra mahkemeden konkordato kararı alınca bu sefer bankaların peşinden koştuğunu ve bazı indirimler yaptığını soylemis
    Aklıma eminis geldi. Bunlar banka borçlarının büyük kısmını ödediler. Acaba nasıl bir anlaşmayla ödediler. Neden yaymayip odediler Indirim aldılar mı
    Ya da kalan borca faiz var mı
    Bilmiyoruz ve bilemeyeceğiz

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Normal pazar hisselerinde işlem yaparken birazda emnis ve cosmo bu 2 liden aldım o günden beri 2 side düştü keşke bu bataklıkdaki kağıtlardan hiç almasaydım tahtasına ne kadar alıs gırılırse gırılsın kağıt gıtmıyor fakat düşüşü hızlı yapabiliyor bu pazar hisselerinde geçmiştede zarar etmiştim gene aynısı

Sayfa 212/327 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •