Sayfa 212/419 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 3348 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. info nnf elele gsdho kümeye

şirketin gemileri batsa bu kadar satış yemezdi

ama maalesef.. neyse

2. Spk basvurusu geldi bedelsiz icin.
    Bugun bayram oncesi kredililerin satma gunu..
    Kredililere sattirayim aksamda basvuruyu gondereyim sabahta yuksekten acayim almaya cesaret edemesinler.. Herseyi oyun tezgah..
    Sabah yuksek acmazsa yazdiklarimda yanilmisimdir.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Aslinda Biden petrol konusu apayri bence.
    Ugruna dunya savasi cikmis bir enerji kaynagi insanlarim ve ulkelerin bagimli oldugu ve petrol patronu Abd..
    Bidenin petrol icin soyledikleriyle Navlun icin soylediklerini ayni kefeye koyamiyorum ben..
    Tam gemicilik sezonu ama ABD imzaladigi yeni yasalarla navlunlara darbe vurmaya kararli.

Ben Biden’ı caydırıcılık konusunda ciddiye alamıyorum hadi aldım diyelim konuştukları aslen konteyner fiyatları üzerine ve onlarda pek düşüş yok. O tarafta galiba bir kaç şirket piyasa fiyatlarını manipüle ediyor. Çözebiliyorsa bize etkisi dolaylı olarak olur. Kuru yük tarafında şu anki düşüş arz talep dengesi içinde.

4. Sn. Meteor Yorumlariniza Deger veriyorum. Tesekkurler..
    Sektorle ilgili bu tur aciklamalar hele ABD gibi bir devin baskanindan geliyorsa tahtalara bahane oluyor deger kaybediyor..
    Buaksam gelen ve beklenen kap basvurusuda ins. Yukari donus icin bahane olur..
    Bol Sans.
     Alıntı Originally Posted by meteor78 Yazıyı Oku
    Ben Biden�ı caydırıcılık konusunda ciddiye alamıyorum hadi aldım diyelim konuştukları aslen konteyner fiyatları üzerine ve onlarda pek düşüş yok. O tarafta galiba bir kaç şirket piyasa fiyatlarını manipüle ediyor. Çözebiliyorsa bize etkisi dolaylı olarak olur. Kuru yük tarafında şu anki düşüş arz talep dengesi içinde.

5.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Sn. Meteor Yorumlariniza Deger veriyorum. Tesekkurler..
    Sektorle ilgili bu tur aciklamalar hele ABD gibi bir devin baskanindan geliyorsa tahtalara bahane oluyor deger kaybediyor..
    Buaksam gelen ve beklenen kap basvurusuda ins. Yukari donus icin bahane olur..
    Bol Sans.

Bu hisse 3. Çeyrek sonunda yıllıklandırılmış olarak 1 milyar TL civarı kar açıklayacak diye düşünüyorum. Bu da geri alınmış payları da düşününce hisse başı 1.3 civarı F/K demek. Kendileri bilirler artık. İnşallah hissedeki herkes için daha fazla işin tadınız kaçırmazlar.

6. hadi yine bedelsiz haberi de geldi

kısa sürede onay alır diye tahmin ediyorum.

silopi elektrik konusu da netleşse iyi olacak.. halka arz mı olcak yoksa gsd opsiyon hakkını mı kullanacak..

böyle bir şirket hala defter değerinin altında..

Giyim Sanayicileri Derneği = GSD

7.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    hadi yine bedelsiz haberi de geldi

kısa sürede onay alır diye tahmin ediyorum.

silopi elektrik konusu da netleşse iyi olacak.. halka arz mı olcak yoksa gsd opsiyon hakkını mı kullanacak..

böyle bir şirket hala defter değerinin altında..

Giyim Sanayicileri Derneği = GSD
    hisseler çok mu dağınık, yönetim gayri resmi olarak payların ne kadarını kontrol ediyor, fonlar alınca neden rahatsız oldular

eski borsacıların işine akıl sır ermiyor biz çok çok minik yatırımcıyız

8. Malum tweetlerden gördük ki ,

Başbakanın yerine gizli kapaklı ülkeyi yöneten kişinin şirketinden para kazanmaya çalışıyoruz ..

Sayfa 212/419 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •