Sayfa 212/280 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon
Arama sonucu : 2237 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Hani nerde ???
    Ne nerde anlayamadim.

Bfren yoluna devam ediyor. Yalniz tavandaki lotta hatiri sayilir azalma var. haftaya pazartesi 10854 yada sali tavani 11940 i gorup bozabilir. Spk onayi ile tekrar 15 bin pik atacagini hala dusunuyorum. Sonra bolunmeye 12500 civari bir yerden gideriz. Bu surec bir ayi bulur. Bu arada Konya 9 10 bin. Egeen de 12500 civari gorulur. Benim yorum Bfrenin onayi alip bolunme surecini bastan sona kapsiyor.

Ha olur olmaz Allah in bilecegi is. Bizimkiler yorum ve ongoru. Bekledigim rakama ulasmaz ise bolunmeye katilir tasimaya devam ederim. Sonuc olarak 30 m sermaye de cok cok yuksek degil. Ikinci bedelsizi bekleriz.

Ytd

2. Günaydın dostlar, bfren tavan bozdu tekrar kitledi......

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Ne nerde anlayamadim.

Bfren yoluna devam ediyor. Yalniz tavandaki lotta hatiri sayilir azalma var. haftaya pazartesi 10854 yada sali tavani 11940 i gorup bozabilir. Spk onayi ile tekrar 15 bin pik atacagini hala dusunuyorum. Sonra bolunmeye 12500 civari bir yerden gideriz. Bu surec bir ayi bulur. Bu arada Konya 9 10 bin. Egeen de 12500 civari gorulur. Benim yorum Bfrenin onayi alip bolunme surecini bastan sona kapsiyor.

Ha olur olmaz Allah in bilecegi is. Bizimkiler yorum ve ongoru. Bekledigim rakama ulasmaz ise bolunmeye katilir tasimaya devam ederim. Sonuc olarak 30 m sermaye de cok cok yuksek degil. Ikinci bedelsizi bekleriz.

Ytd

4. Günaydınlar bozdu +8 ken aldım hisseyi umarım hayırlısı olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,282
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,933
    tavan açması alım fırsatımı , hangi seviyelerden bölünecek , zaman neyi gösterir bekleyip görelim
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    @ istanbul @
    Gönderi
    1,933
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

8.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar tavanda 37 K alıcı var. Peki sizce bfen ne zaman tavanı bozar? Spk onayı sonrasını da baz alarak düşünelim.Tahminleri alalım.
    An itibari ile yeniden yorum yapmak gerekli oldu. Islem hacimi 1.175 milyar tl an itibari ile. Biyle bir sig tahta icin asiri yuksek bir hacim. Haftaya pzt yada sali gunu bekledigim aksiyon bugun gerceklesti. Suan hisse tavan da. 9867.60 tl de. Kredili pozisyonu olan yada tek kalem elinde bfren olanlar icin pozisyon bi miktarda olsa realize edilebilir.

Spk onayina daha basvurulmamis. Firmadan ogrendim. Ben teknik olarak hala 15 bin pik noktayi bolunmeye kadarki ortalama bir aylik muhlette gorecegimizi dusunuyorum. Bolunmeye de tahmini 12500 civarindan gireriz.

Ytd

Sayfa 212/280 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •