Onemli Gunler Banner
Sayfa 213/262 İlkİlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon
Arama sonucu : 2095 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Sindoma temel & teknik analiz

1.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    tam yetki verilir mi acaba? mehmet şimşek daha önce ingiltereden borç bulma döneminde katalizör olarak kullanılmıştı. senaryo olmaz demiyorum ama olması için müzakereler sürüyordur. Hatta ingiliz menşeili büyük fonlar veya sermaye kuruluşları Mehmet Şimşek ismini öne sürüyor olabilirler.
    CB nin iknası çok zor, yeni yapıda CB ülkenin sahibi gibi. Ondan bağımsız hiçbir kurum olamıyor.
    O iş kolay kimler kimler le dedi meydanlarda şuanda ortağına bakın neler neler söylediler birbirine daha diğerlerini yazmaya gerek yok örnek çok çünkü.Ben olaya şöyle bakıyorum sorunlu komşularlada bir diyalog görüşmeleri mevcut , dış politikada adımlar atılıyor koltuk için , aynı koltuk için iç siyasettede adım atmalı bunun yolu şuanda onun önündeki tek engel EKONOMİ , bunuda işin ehli ve piyasayı çevreyi bilen biri ile yapabilirler.
    Geçen haberler çıktı s400 ukraynaya verirseniz size 50 milyar dolar kredi verelim , f16-f35 dahil edelim diye ABD tarafından birşeyler görüşülüyor , aynı zamanda enerji ve petrol üzerinden yeni yollar ve yeni alternatifler yaratılmak isteniyor.Bu pastadan pay almak istiyorsak doğru kişilerle oyunun içinde olmalı .
    FORMASYON AVCISI -53

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    O iş kolay kimler kimler le dedi meydanlarda şuanda ortağına bakın neler neler söylediler birbirine daha diğerlerini yazmaya gerek yok örnek çok çünkü.Ben olaya şöyle bakıyorum sorunlu komşularlada bir diyalog görüşmeleri mevcut , dış politikada adımlar atılıyor koltuk için , aynı koltuk için iç siyasettede adım atmalı bunun yolu şuanda onun önündeki tek engel EKONOMİ bunuda işin ehli ve piyasayı çevreyi bilen biri ile yapabilirler.
    Geçen haberler çıktı s400 ukraynaya verirseniz size 50 milyar dolar kredi verelim , f16-f35 dahil edelim diye ABD tarafından birşeyler görüşülüyor , aynı zamanda enerji ve petrol üzerinden yeni yollar ve yeni alternatifler yaratılmak isteniyor.Bu pastadan pay almak istiyorsak doğru kişilerle oyunun içinde olmalı .
    bende öyle düşünüyorum, mutlaka birşeyler yapılmalı yoksa bu haliyle cb seçimi kesinlikle kazanılamaz. seçim sistemi ile meclis çoğunluğunu ele geçirebilirler ama cb kaybedilir. Bu kadar yetkili bir cb sistemi muhalefete geçmemeli onların görüşüne göre.
    Bu yolda birçok şey değişebilir.
    Bakalım göreceğiz.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3. Benim temel beklentim.
    Mehmet şimşek bu konjonktürde hangi yetkiler verilirse verilsin hiç bir görevi kabul etmez .
    Bunun birinci sebebi göreve getirenin yarın 180 derece dönebileceğini çok iyi bilmesi,
    ikinci sebebi bu iktidardan sonraki iktidarda İMF komiseri olarak hazine maliye bakanlığı beklentisidir.

Dışarıdan bakınca para babaları sırf Erdoğan seçim kazansın diye
    (seçimden hemen sonra programdan cayacağını bilerek)
    ülkemize 50- 100 milyar usd gömmez.

Biden ile beraber hoşumuza gitsin gitmesin (benim hoşuma gitmiyor.)
    Ortadoğu'da yeni bir paradigma gelişiyor.
    BAE Mısır İsrail birlikteliği
    İran ambargosu sorgulanması. hafifletilmesi. kaldırılması
    ABD ye Türkiye'de AKP den daha güvenilir bir iktidar aratacaktır.
    ve ellerine zaten hiç bir şey yapmadan bile fırsat geçmiştir.

ve hatta eğer isterlerse bu kırılgan durumda
    çıkış hızlarını biraz arttırıp ortamı provake etseler
    bir tur daha devalüasyon yememiz büyük olasılıktır.
    Bu durum ise iktidarın oyunu daha da düşürecektir.

Temel beklentim 2001 in aynısıdır.
    Game over insert coin to continue demişlerdi o zaman
    Şimdi de sopa çok büyük havuç çok küçük olacaktır.

4. Rus merkez bankası borsada 30 şirketin açılışına yarın izin veriyormuş.
    FORMASYON AVCISI -53

5. SASA
    FORMASYON AVCISI -53

6. ABD açılışı ile bizim borsada yön netlik kazanır.
    FORMASYON AVCISI -53

7. Bu şekilde kapatırsa yonca 2 gün arka arkaya para girişi olmuş olacak.
    Bu haber beklentisi ile mi , yoksa pıst 100de düşüş için kendine kademe ayarımı karşılıklı işlemlerle yarın veya bugun bunu görücez.
    FORMASYON AVCISI -53

8. Tup te 205-204 altı saatlik barlar takip edilmeli .
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 213/262 İlkİlk ... 113163203211212213214215223 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •