Sayfa 214/851 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 6806 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bu hissede bundan sonra bilanço, bedelsiz, kar cart curt diyenin bunları diyip millete beklenti ayağı yapanında ağzına kürekle vurmak lazım. Burada tek gerçek var o da şerro patron ve alım satımları. Onunla hareket etmeyi becerenlere ne ala. Gerisi koskoca bir palavra.
    arkadaş sen de herkese tekme tokat kazma kürek girdin
    patron a öfkelenip bazı gerçekleri de gözardı etmemek lazım..
    bu sermaye yapısıyla patron da oynar hisseyle elinde 3-5 bin oltu olanda

2. Bilemedigim için soruyorum a1 ile tacirler karsikli mi çalışıyor.a1 aldığını niye dün değilde bugün verdi

3. Neyse germeyelim birbirimizi sonuç ortada..Kısaca bedelsiz evet kağıt üzerinde aynı ama verdiği zaman hisseye etkisini görürüz..En az 2 katı gider..Bilanço için ben zaten 2. çeyrek iyi gelecek dedim veya diyecek olana derim ki geçen seneden bile kötü geldi..Kademeler ortada 10 20 lotla kaç kademe kalkıyor..FK lara da çok takılmayın 36 olup hala tavan tavan yapan var..

4. Felix35 boşuna saydırmıyormuş... Adamın cibiliyetini ezberlemiş... Kendisi fazla saydırdığı için forumdan men edilmiş sanırım. Uzun zamandır yok ortalıkta..
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bu hissede bundan sonra bilanço, bedelsiz, kar cart curt diyenin bunları diyip millete beklenti ayağı yapanında ağzına kürekle vurmak lazım. Burada tek gerçek var o da şerro patron ve alım satımları. Onunla hareket etmeyi becerenlere ne ala. Gerisi koskoca bir palavra.

5. 450 uzerinde kalarak dusen piyasada acikcasi bekledigimden iyi performe ediyor suana kadar..buralarda tutunabilirse 470 seviyesine dogru bir atak olabilir..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Bugunku durusuyla bence 2.ceyrekte iyilesen bilancoyla 500 ustunu hedeflediginin sinyalini veriyor..bu haftayi 450 uzerinde kapatirsak bunu teyid edecek kanaatimce..tabanlar yukselecek..ytdegildir

7. Daha bir ay önce 200 lük daire 300 300 binlik daire 400 olmuş hesabınızı birde buna göre yapın öyle ben zaten 400 den aldım yüzde 10 12 kardayım sanmayın realist olun benim canım sıkıldı sizin de sıkılsın😂😂

8.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Daha bir ay önce 200 lük daire 300 300 binlik daire 400 olmuş hesabınızı birde buna göre yapın öyle ben zaten 400 den aldım yüzde 10 12 kardayım sanmayın realist olun benim canım sıkıldı sizin de sıkılsın
    Hangi daireymis o..ucmayin

Sayfa 214/851 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •