Sayfa 214/1000 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    geçen dolar başlığındakiler sinbo yu öve öve bitiremediler bilginiz olsun, belki ekmek makinasında çığır açmış olabilir. hatta yıllarca kullandım servis paslanan yerleri bile beleş değiştirdi diyen bile vardı, bir araştırın isterseniz netten diğerlerine daha fazla ödemeyin. yarın öbür gün soğursanız ilk maliyet yüksek olmasın.
    Ustad ben konuyu hanima actim
    O arastiracak
    Hangisine karar verirse artik..

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    belki söyle bir şeyi azıcık duyup karıştırmış olabilirler fon alıp her gün al sat yapmazsanız veya karı gerçellemezseniz. stopaj kesilmeyeceği için stopaja gidecek kısımdan da nemalanmış oluyorsunuz. satarsanız eğer stopaj kesilecek ve ele geçen parayla her seferinde daha az fon alabileceksiniz, bu da bir nevi bileşik etkisi yapmış olur. benim soruyu soranın bilmediği kısım ile ilgili tahminin bu şekilde tabi kendini sanal ortamda kimyacı olarak tanıtan bankacı mustafa hocam daha iyi bilir.
    bu arada heval üstadın konuyla ilişkin yazısını buldum o da şubat 15'ten beri PPF de olduğu için kastetmiş yani dediğim gibi uzun vadede stopajı geç vermekle nemalanma oranı daha hissedilir oluyor.

Syg.

Ons pis düşmüş kardayken garanti altin fonu satayim..

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Ons pis düşmüş kardayken garanti altin fonu satayim..
    Dolar ne olur bu durumda daktor

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Dolar ne olur bu durumda daktor
    Dolar endeksi cok yükselmemiş.. ya duzeltme bu ya da g20 zirvesinde ilimlasma olabilir diye sanirim.. 1440 gordu suan 1408 ler de.. cesareti olan bitcoini 3500 dolardan alirdi.. suan 12200 dolar..1.5 ayda 3.5 kati oldu nerdeyse

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Dolar endeksi cok yükselmemiş.. ya duzeltme bu ya da g20 zirvesinde ilimlasma olabilir diye sanirim.. 1440 gordu suan 1408 ler de.. cesareti olan bitcoini 3500 dolardan alirdi.. suan 12200 dolar..1.5 ayda 3.5 kati oldu nerdeyse
    Btc bana gore degil para buhar olur

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Ufak parca dolar
    Ppf Fil
    Ppf Gtl

Acilisi bekliyorum. Dolar alim sansi verirse arttirmayi dusunuyorum. Vermezse fil oranimi yukseltecegim...
    Dolar ve fil hariç bana etkisi yok.
    Fil de az para var.
    Dolar inletebilir.
    Maliyet 6.08...
    Yalnız bende esas gram var.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Dolar ve fil hariç bana etkisi yok.
    Fil de az para var.
    Dolar inletebilir.
    Maliyet 6.08...
    Yalnız bende esas gram var.
    Selamlar.
    Gram en mantiklisiydi. 15 gun once aklima yanayim tamamini grama gecirecektim...

Sayfa 214/1000 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •