Sayfa 215/363 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 2904 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. şimdi şirket 70milyon eridi.benim okuyup yorumladığım bu.ben hiç tahtanın durumuna göre yatırım yapmam.alıcı varmış yokmuş ilgilenmem.herkes kendi için en iyi olanı yapar.bol kazançlar.

2. 2.34 den 21 bin lot satan garanti şimdi 2.35 ve 2.36 dan almaya başladı..

3.  Alıntı Originally Posted by ISIKLAR Yazıyı Oku
    şimdi şirket 70milyon eridi.benim okuyup yorumladığım bu.ben hiç tahtanın durumuna göre yatırım yapmam.alıcı varmış yokmuş ilgilenmem.herkes kendi için en iyi olanı yapar.bol kazançlar.
    YANLIŞ bilgi veriyorsunuz. ŞİRKET 70 MİLYON ERİMEDİ..eridi ise ne kadar eridiği yukarıdaki 2 mevzuat hükmüne göre belli olacak. bel ki erime bir yana, teminatdan tahsilat yapılarak ilave KAR bile yazılacak. doğru bilgi budur arkadaşlar. yukarıdaki hatalı bilgiye itibar etmeyiniz..

4.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    2.34 den 21 bin lot satan garanti şimdi 2.35 ve 2.36 dan almaya başladı..
    Teft Bey çok teşekkür ediyorum size, gerçekten eksik olmayın, sizin gibi bilgili arkadaşlarımız bizi panik ve tedirgin olmaktan alı koyuyor, malum ben çok acemiyim, biraz olsun bilgi alışverişi rahatlatıyor bizleri, inşaallah kötü bir durum oluşmaz ve trend değişir artık, kimse zarar etmesin istiyorum, inşaallah güzelce çıkarız buradan.

5. Ben risk görüyorum.bu kadar basit.kimseye de benim görüşümle işem yap demiyorum.herkrs istediğini yapar.

6. 70 milyonu batıran ( ! ) şirketiniz şu anda 2.40 dan işlem görüyor, garanti, a1, yatırım finansman la güne başladılar, cep to ceplerle 2.34-2.33 den bir miktar alabildiler. derinlik görebilen arkadaşlar, YAYLA nın aracı kurum dağılımlarına bakın, aynı çetenin GARFA ya çöktüğünü net bir şekilde göreceksiniz. telaşlanmayın, sakin kalın. yanlış bir hisse senedi seçmiş olmanız illa da neticesinde para kaybetmeniz sonucunu getirmez. ilgilenmeyin, kapatın ekranınızı tatil yapın. illa ki bir vadede ederine gelecektir, zararlarınızı çıkaracağınız bir noktaya gelecektir. bu detaylara odaklanıldığında alım veya satım yönünde hatalı kararlar verebilirsiniz. hele de böyle hatalı bilgilerin paylaşılmasının çok yygın olduğu bir otamda..bu da kısa vadede son paylaşımım olsun, ileride bakarız. bol kazançlar..

7.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    70 milyonu batıran ( ! ) şirketiniz şu anda 2.40 dan işlem görüyor, garanti, a1, yatırım finansman la güne başladılar, cep to ceplerle 2.34-2.33 den bir miktar alabildiler. derinlik görebilen arkadaşlar, YAYLA nın aracı kurum dağılımlarına bakın, aynı çetenin GARFA ya çöktüğünü net bir şekilde göreceksiniz. telaşlanmayın, sakin kalın. yanlış bir hisse senedi seçmiş olmanız illa da neticesinde para kaybetmeniz sonucunu getirmez. ilgilenmeyin, kapatın ekranınızı tatil yapın. illa ki bir vadede ederine gelecektir, zararlarınızı çıkaracağınız bir noktaya gelecektir. bu detaylara odaklanıldığında alım veya satım yönünde hatalı kararlar verebilirsiniz. hele de böyle hatalı bilgilerin paylaşılmasının çok yygın olduğu bir otamda..bu da kısa vadede son paylaşımım olsun, ileride bakarız. bol kazançlar..
    Teşekkürler, görüşmek üzere...

8. durum ciddi, batık şirkete kaldı işler.ipotek yoksa şirket de batma durumu varsa duman oldu millet.Bari o şirketi bilseydik.

Sayfa 215/363 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •