Sayfa 215/804 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon
Arama sonucu : 6429 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bak bazı forumlar vardır bazı kişilerde yillardir bütünleşir sende o yazılanların üzerine kendi hayallerinle suslersin kötüyu görememene sebep olur onların yazıları. Halbuki bilgi paylaşırlar ama hisseyi alan kişiler bu bilgi paylaşımın pozitif taraflarını kendilerine alırlar. Nasıl mı? Petrol cikar görmez döviz açığı vardır duymaz böyle bir ciro da yillarca %7 kar marjinin gectigini farketmez olumlu tarafları döviz yükselir dovizle satar satın alma yapar büyümeye odaklidir temettü verir vs. Sen bunlardan olumlulari sadece alırsan 8 olan hisseyi 18 görürsün ve oyle hissedersin. olumsuz taraflarını eklemeyi unutmadan yazmak daha doğruya ulaştırır. En azindan olması gerekeni aktarırsin. Neyse biz anlasamayiz hisse %50 düşmüş endeks o kadar düşmemiş. Hadi iyi geceler. Ytd.
    haklısın ozellıkle son zamanlarda asık olmamak ğereklı

saygılar...
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by MATESİS+ Yazıyı Oku
    arkadasım sen ustten almısın yakalanmısın endeks secım denmıs tıcarı savas denmıs stop olmamısın bana laf soyluyorsun
    sankı koca endeks de bı tek kordsa dusmus ...

senın ne temel ne teknık bı analızını ğormedım de duymadım da ...

gap gup dedık dıkkate alınmadı dıyorsun sana gecmıstekı boslukları gosterıyorum bu mu gap dıyorsun!

neyse kalın sağlıcakla ...
    Üstten mi almışım işte senin yorumların gibi düşüncelerinin yine hayali. Bu kadar oluyor millete hayal sat 8 lerde olayı seçime endekse ticaret savaşlarına bağla. 4 yılda temettüyu duş maliyetimi sen hesapla. Gerçi maliyetimin bir önemi yok ama millete forumunda hayal satma. Sonrada bunları bahane edip kenara çekil. Bu dünya böyle ya o hayallerinle alanlarin dünyası ne olacak. O zaman neden gelip buraya arkadaslar stop bu endeks düşüyor diye bilgi vermedin tavan demeyi biliyorsunda bunları söylemeye yüzün varmıyor mu? Utanılacak bir durum yok. Grafik biliyosun madem vebal den kurtulurdunda başkasının bilgisine birakmazdin ortamı. Neden yapmadın peki biliyordun? İşine mi gelmedi.

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Üstten mi almışım işte senin yorumların gibi düşüncelerinin yine hayali. Bu kadar oluyor millete hayal sat 8 lerde olayı seçime endekse ticaret savaşlarına bağla. 4 yılda temettüyu duş maliyetimi sen hesapla. Gerçi maliyetimin bir önemi yok ama millete forumunda hayal satma. Sonrada bunları bahane edip kenara çekil. Bu dünya böyle ya o hayallerinle alanlarin dünyası ne olacak. O zaman neden gelip buraya arkadaslar stop bu endeks düşüyor diye bilgi vermedin tavan demeyi biliyorsunda bunları söylemeye yüzün varmıyor mu? Utanılacak bir durum yok. Grafik biliyosun madem vebal den kurtulurdunda başkasının bilgisine birakmazdin ortamı. Neden yapmadın peki biliyordun? İşine mi gelmedi.
    stop seviyesini yazdim... hayal satıyorsun forumunda diyorsun ya onuda bulurum sana ...

neyse ya herkesin kazanci kendine...
    dogru daha oncede yazmistin 4 yil bekledigini ...

madem inancin yok sat kurtul ne diyelim hayirlisi olsun ...

zaten 111 altı kapanıslar da cızım ve yorum yapmadım ...nu ya dıkkat cekmek ıstedım

jeopolitik riskler ve dunya borsalarinda ki kar realizasyonunun yansimalari bizim borsa da da gorulmektedir ...

haftalik

https://hizliresim.com/0EGmn8

bist de bir baski var ...
    gunluk

https://hizliresim.com/PlOP3b
    111 alti parasutsuz cakilis...

stop takıp ındıkatorum de budur ...

neyse hocam bır kısı para kaybedınce sevınıyorsam ... herkes de kımsenın lafına bakarak yatırım yapmasın ... bı kez daha uyaralım ...vesılenızle
    Son düzenleme : MATESİS+; 03-07-2018 saat: 01:53.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. Hocam kendine de bela okuma lütfen aile çoluk çocuk vs. Senin bilgin kendini amorti eder ama başkasının bilgisizligi onlari edemeyebilir. Saygılar iyi geceler.
    "Yaşam kendini tecrube edemeyecegin kadar kısa ise başkalarının tecrübelerini deneyebilecegin kadar uzun" Yazdıklarım söylediklerim ve düşüncelerim yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Hocam kendine de bela okuma lütfen aile çoluk çocuk vs. Senin bilgin kendini amorti eder ama başkasının bilgisizligi onlari edemeyebilir. Saygılar iyi geceler.
    eyvallah ben elımden ğeldığınce yardımcı olmaya calısıyorum art nıyetlı bırıymısım ğıbı dusunulsun ıstemem...

ben yabancının hakım olduğu bır endeks te TÜRK yatırımcı kaybetsın ıstemem aksıne %3-5-10 onlardan ne kazanırsak kar dır dıye dusunurum...

keske daha fazla olsa daha mutlu olurum...

6. haber gelmeden once sessiz olan sayfa birden ateslenmis. kim kimdir bilmem ama burada haberden sonra yazan birileri spec usagi. artik belli olur yarinki harekete gore emek hirsizlari...

yatacak yeriniz yok... her sayfada milleti manipule ederek ya alttan aldirmazlar yada yukardan sattirmazlar.

hedefte sizin stopda. bilancoyu haberleri gordugunuz kadar yorumlayin, herkes ayni haberleri goruyor. beklentiniz ve dusunceniz neyse onu fiyatlayin. beyin sizde.

aman dikkat

bol kazanclar

ytd

7. Değerli ortaklar,
    Gün içi hareketi gördük. Kimsenin birbirini incitmeden yorumlamamız iyi olur. Şirket şu anda tam ederinde fiyatlanıyor. Kimse bunu tartışmaz diye düşünüyorum.

Bu ABD şirketleri ilk açıklandığında 6.70 lerde geziyorduk. Aralık 2017 ilk haftasında haber geldiği gün 7.00 de kapattık.

O dönemden sonra 30 kuruş da temettü aldık.

Bakıyorum bugün de haber sonrası kapanış yine 6.75

Yani tavan veya başka büyük beklentiler yerine gerçekçi olup piyasanın bir çok durumda doğru fiyatlama eğiliminde olduğunu görüyoruz.

Ancak benim asıl vurgulamak istediğim tahtanın iyi yönetildiği.
    Yani gerçekler dışında uçuk fiyatlamalara izin verilmiyor.
    Bu yüzden `olması gereken yere gitmesi` gibi bir yaklaşım yerine `büyüme planları ve hikayesi ne olacak` yaklaşımı daha doğru olur.

Orta vadede daha net göreceğiz yeni şirketlerin katkısını.

Yatırımcı ilişkileri, KAP üzerinden şirketlerin Kordsa`ya katkısını ve finansal beklentileri devir işlemleri sonrası paylaşacaktır.

8. bist benim gozumde 76 bin i hedeflerken hangi sirket olursa olsun degerini bulamaz. tepki verir hisse el degistirir dusus devam eder. suanda soda ileleyen gunlerin asels ornegi gibi olcak. 47 den asels bekleyenler var. yani ortam kar gorunce kac ortami. ben pozisyonumu ona gore aliyorum. tavsiye degil sadece yaptigim ve gordugum seyi soyluyorum.

kendimce, ohal kalktigi gun (19 temmuz ) sonrasi gap li yukarda acariz tum mali bosaltirim. derlerki bir gun faizleri 250 baz puan indiriyoruz. o zaman girerim.

bol kazanclar

Alıntı Originally Posted by poem Yazıyı Oku
    Değerli ortaklar,
    Gün içi hareketi gördük. Kimsenin birbirini incitmeden yorumlamamız iyi olur. Şirket şu anda tam ederinde fiyatlanıyor. Kimse bunu tartışmaz diye düşünüyorum.

Bu ABD şirketleri ilk açıklandığında 6.70 lerde geziyorduk. Aralık 2017 ilk haftasında haber geldiği gün 7.00 de kapattık.

O dönemden sonra 30 kuruş da temettü aldık.

Bakıyorum bugün de haber sonrası kapanış yine 6.75

Yani tavan veya başka büyük beklentiler yerine gerçekçi olup piyasanın bir çok durumda doğru fiyatlama eğiliminde olduğunu görüyoruz.

Ancak benim asıl vurgulamak istediğim tahtanın iyi yönetildiği.
    Yani gerçekler dışında uçuk fiyatlamalara izin verilmiyor.
    Bu yüzden `olması gereken yere gitmesi` gibi bir yaklaşım yerine `büyüme planları ve hikayesi ne olacak` yaklaşımı daha doğru olur.

Orta vadede daha net göreceğiz yeni şirketlerin katkısını.

Yatırımcı ilişkileri, KAP üzerinden şirketlerin Kordsa`ya katkısını ve finansal beklentileri devir işlemleri sonrası paylaşacaktır.

Sayfa 215/804 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •