Sayfa 215/653 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 1,713 - 1,720 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,409
    ASELSAN yabancı oranı 7 Eylül 2022 % 24,74. 6 Eylül 2022 % 25,58.
    Fark % -0,84. Hisse kapanış fiyatı: 28,66 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. Aselsan asla short'lanacak bir hisse değildir gözümde. Değerinin dörtte birine beşte birine piyasa fiyatına giderken hele.

Başındaki caatsa baskısı olmasa asla bu fiyatlarda olmaz. Olamaz.

Ancak bist treni veya uğursuz abd açıklamalarını göz ardı edemiyorum geçmişten elde ettiğim tecrübelerden (kazıklardan ötürü)

Bknz: don't be a tough guy don't be a fool

Böyle bir durumda bana yedek cephane lazım. Değer kaybetmemiş hatta yükselmiş bile olabilir ters kolerasyonu sayesinde. Ne dersiniz bu usdtl olabilir mi?

Sade sade basit basit anlattım.

Yoksa yemişim doları. Yemişim yükselme potansiyelini.
    Saygılar..

zorunlu ekleme:

Hala anlamayanlar olmuş. Baksen Allah'ın işine. O zamanlar merkez bankası rezervleri net kılçıksız 150 milyar dolarda iken dolar kurunun yaptığı harekete
    Son düzenleme : aokan1973; 08-09-2022 saat: 11:56.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

3. Leş oğlu leş , 30’u geçecek ya 100 kere gider gelir artık 30 civarından , kabız tahta yapıcı anormal yeteneksiz pinti biri , borsa kaç olmuş adam küçük yatırımcı çok diye gitmiyor ( şahsi hastalıklı fikirlerim gerçek değillerdir , inanıp etkilenmeyin)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
    Bu mektup bir tek bana mı çok kaba geldi, ne siyasi incelik, ne nicelik, ne diplomatik. Bildiğim kadarı ile dont lu cümleler yerine daha farklı cümleler tercih ediliyor.
    Neyse esnaftan büyükelçi, çorapçıdan ekonomi bakanı, oluyorsa böyle mektuplarda normaldir.

5. 30 u geçirtmicekler belli

6. Vadelide birilerini kıstırdılar galiba hisse alakasız hareketler yapıyor ( yatırım tavsiyesi değildir )

7.  Alıntı Originally Posted by Sanberk Yazıyı Oku
    Vadelide birilerini kıstırdılar galiba hisse alakasız hareketler yapıyor ( yatırım tavsiyesi değildir )

Ne kadar itibarı yerlere düşüren durumlar bunlar böyle bir hisse için.koskoca milli savunma firması itin köpeğin elinde hokkabaza çevirmişler.ciddiyet sıfır ben firma ceo su olsam utançtan insan içine çıkamam herhalde

Küçük yatırımcı adı üstünde kucuk düşünür
    Hisse esas 2023de parlayacak
    Bu kadar baskı bu nedenle
    Ekrani kapatın en fazla tavan olur en fazla taban olur
    Ama gideceği yere mutlaka varır dostlar
    Ytd

Sayfa 215/653 İlkİlk ... 115165205213214215216217225265315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız