Onemli Gunler Banner
Sayfa 216/1049 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1. cengiz abi bende yeni yeni ogreniyorum bilemedim nasil tepki verecegini.... ama borsadan cok bu coinlerde takilmaya karar verdim... 3700 dolar ile girdim anca 2 ye katlayabildik.... dolandirildigimda oldu ama deniyoruz haala....sagolsun tecrubeli arkadaslar bayaa fazla onlardanda ogreniyoruz... coinleri seviyorum 24 saat acik...haftasonu bile kapanmiyo heran action

2.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    cengiz abi bende yeni yeni ogreniyorum bilemedim nasil tepki verecegini.... ama borsadan cok bu coinlerde takilmaya karar verdim... 3700 dolar ile girdim anca 2 ye katlayabildik.... dolandirildigimda oldu ama deniyoruz haala....sagolsun tecrubeli arkadaslar bayaa fazla onlardanda ogreniyoruz... coinleri seviyorum 24 saat acik...haftasonu bile kapanmiyo heran action
    geçen sene bana rippel öneren arkadaşa kasıla kasıla dedim biz karakucak borsacıyız ayağı yere basması gerek bilançosuyla fabrikasıyla felan..sen bilin abi dedi..rippel 3 doları aşınca dükkana geldi dedi gördüngü benim 4000 tl lik rippelim ne oldu...biz tabi şok ..o günden beri araştırıyorum ama bana hala risikli geliyor..) ama serdede eski kumarbazlık var komodo ejderine barbut atacam..nasılsa oda sürüngen bende sürüngen...ahahhahahahahahaah

3. yazdıklarımda çelişki görenlere açıklama getireyim beni yakinen bilenler var bu forumda elimde yüklü miktarda tuttuğum hisselere bile bok attığım olumsuz yönlerine dikkat çektiğim yerden yere vurduğum vakidir..neticede bizde küçük yatırımcıyız..birde ölmüş eşek modundayız..kurttdan korkacak hal bizden geçti..yalnız bu coin işi riskli tamamen batma olası biz burda yazıyoruz diye etkilenip su yapmayın...

4.  Alıntı Originally Posted by cittaslow Yazıyı Oku
    Cemaatimz buralardayken şunu sorayım.Binance deyken 0.034523 BTC varken tamamını satamıyorsunuz değil mi..Ben de her coinden bir küsurat kalmaya başladı..Bir türlü net satış yapamıyoruz.Oysa KMS için hesapda yeterli BNB de tutmaktayız...Ayarlarda ilgili seçenek de aktif..Galiba coin exchange mantığı bu şekilde..İyi de bir zaman sonra coin küsurat çöplüğü yükselecek..
    Sorunuzun cevabı burada https://steemit.com/binance/@coinwha...ardan-kurtulma

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sorunuzun cevabı burada https://steemit.com/binance/@coinwha...ardan-kurtulma

siz buradaki en bilgili ve faydalı forumdaşlardansınız..belki sizi kızdırmış olabilirim ama emeğinize sağlık..teşekkürler...

6.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın Krokodil, kişisel olarak geleceğini parlak olarak gördüğüm bir coin komodo, faiz vermesi, hızı, ico için altyapı sunuyor oluşu, gerçek gizlilik sunması benim gözümde değerli kılıyor. Bu aralar bir dump yiyip düşmesini o kadar çok isterim ki. Elimdeki birkaç coini satıp elimdeki miktarı arttırdım. Tahminim market hacmi ilk olarak 5 milyar olması.

biraz biraz şivey şivey komodo alımlarına başlamış bulunmaktayım..natoya centoya ve ülkeye hayırlı olsun..))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,798
    Blog Entries
    1

Bugün de böyle bitiyor...Yalnız dikkatinizi çekerim altcoin ler markette çok yer tutuyor artık. Ve hepsi soldaki BTC den hesaplanıyor.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8. Benim yerime de teşk.etmişiniz ama ben de aynı duygularla özellikle müteşekkirim..Linki okudum sanırım küsuratlar kalıyor.Oysa kms BNBden kesiliyorsa neden malımı tam satmazsın be kardeşim..Zaten karışıksın..Hisse dünyasından ve foreksten aşina olduğumuz netlik bu anlamda yok..Hız gereken vakalarda ordino girmekle uğraşıyoruz arkadaşlar doğru mu??

Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    siz buradaki en bilgili ve faydalı forumdaşlardansınız..belki sizi kızdırmış olabilirim ama emeğinize sağlık..teşekkürler...

Sayfa 216/1049 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •