Onemli Gunler Banner
Sayfa 217/394 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 3145 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    hedef nedir amaç nedir kağıdın, bu kadar karla endeksten ayrışmayacaksa bir anlamı yok. zarar edenler artıyor, desekki önceden satın alındı. endeks yüzde 50 arttı bu da o kadar arttı. hisse değil fon olarak bakmak lazım. ama ömür törpüsü kimseye tavsiye edemiyorum şu anki hareketlerinden dolayı.
    Anlami yoksa, satar cikarsin.

Kagidi bu kadar kotulemenin bir anlami var mi,

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Anlami yoksa, satar cikarsin.

Kagidi bu kadar kotulemenin bir anlami var mi,
    kötüleyince daha iyi çıkıyor bak gördün mü?

3. gördüğünüz üzere alan satan değil, hiç almayan karda bu hisseyi.

4. 10 yıldır borsadayım bu kadar sağlam görünüp güven vermeyen bir kağıt görmedim hareketlerine bakıp kimse bu kağıdı tavsiye edemez.

5.  Alıntı Originally Posted by defineci Yazıyı Oku
    10 yıldır borsadayım bu kadar sağlam görünüp güven vermeyen bir kağıt görmedim hareketlerine bakıp kimse bu kağıdı tavsiye edemez.
    Malda olanlar için, bugün bu hissenin, eksi kapatmadığına sevinmek lazım. En yüksek seviyesinden %5,5 aşağıya geri geldi. Bank Of bu hissenin anasını ağlatıyor.

Toaso bundan da beter. En yüksek seviyesinden % 6,6 aşağıya düştü. Aslında makul seviyelerde tutunuyordu ama Hsbc 755 bin malı boca edince tutunacak dalı kalmadı.

Kchol, 24,06 - 24,08 arası, kapanış için kritik seviye idi.
    Al, Sat yada Tut Tavsiyesi Değildir.

6. Yan şirketleri bu kadar giderken...bu neden mala bağlar anlamıorum

7. bir hisse sahibine para kazandırırsa iyidir, biz her zaman ekran başında durup satmak için an kollayamayız. ama harekete bakın arttı 15 dk yukarı da kaldı sonra hiçbiişi destek alamadan aşağı iniyor. bu türkiyenin en büyük şirketi arkadaşlar. ben bu hareketlerinden dolayı kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. alacaklar burayı okusun hayal kurmasın, 10 yıllık hedefi olanı mutlu eder. ama bizde hayallar 1 yılı geçmiyor.

8. MGROS'un kisa bir degerlendirmesini yaptik dolar topiginde.

181 Milyon Sermaye'ye, 2020 de 403 Milyon TL. zarar yazmis.

Sirketin rekabet kosullari hayli zor.

Hisse, Cuma 38.86 TL.dan kapandi.

KCHOL onca rekabet ustunlugune, odenmis sermayesinin 3.6 kat'i kar etmis olmasina ragmen, 22.94 TL.den kapandi.

Ustelik 50 kurus nakit temettu ustunde.

Ya biz bu isi bilmiyoruz, ya da baska birseyler var.
    Son düzenleme : Tinaz; 21-03-2021 saat: 09:59.

Sayfa 217/394 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •