Sayfa 217/414 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon
Arama sonucu : 3305 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1.  Alıntı Originally Posted by memo Yazıyı Oku
    Dün 3.61 Ort Aldigi Malla bugun 64 ve 65ten satarak dususe devam ettirdi Info. Kendi Lotlarina cok dokunmadan piyasadan mal alarak ayni gun veya ertesi gun satisini yapiyor. Madem satmak istiyorsun kendi ana lotlarini versene.. Nitekim nereye kadar dusurecegini kimse bilemez. Teknik taktik yok.. burdanda dondurur 2.80de yapar. Cunku tek hakimi tahtanin..
    Bugun yine satista 800bin lotla info. Zaten 500binino dun aksam kapanista almisti.. Bugun satmak icin...
    Bakalim ewe okadar lot eksiyle mi donecek.. Aksam kapanista en alttan yerine koyar Sattiklarini bu.. Fiyati dusursede Cok lot kaybetmek istemiyor.. 4.80den beri tabiki ana lotundanda verdi ama onemi yok onunda. Satis ortalamasi 4liralar civari. Cok daha asadan onuda yerine koyacak..
    Sonuc.. Tahtanin sahibi.. Inat olmaz.. Gurur Olmaz. O ne derse O olacak..
    Bedelsiz verdi Temettu verdi ama misli misli aldi geri yakti milleti..
    Dedigim gibi. Istedigi kadar dusurur ama kendi asla zarar etmez..

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu hissede olanları piyasa dinamikleriyle açıklamaya çalışanları işte bu nedenle sevmiyorum. Adamlar dolar düşecek bahanesiyle iki kez aşağıya basmaya çalıştı ama bugün dolar tarihi zirve yaptı. Navlunlar dolar bazlı düşünce ellerine gerçekçi fırsat geçti ama maliyetlerin dolar bazlı düşmesini ve zaten yükselmiş navlunların büyük oranda fiyatlanmamasını es geçtiler. Pandemi dibinden dolar bazlı %650 kazandıran emsal hisse var. Ayrıca dolar artarken hisse fiyatı TL bazlı sabit kalsa yine dolar bazlı düşmüş olacak ama hisseyi yine de basıyor. Benim açımdan Gsdho güzel ders oldu. Tahtada bir şeylerin döndüğünü anladığımda temel analiz falan bakmadan bay bay demeliydim.

2. Maalesef Oyle Sn. METEOR
    UlKemizde borsa boyle yuruyor..
    Piyasa ister kabul et ister etme borsaya girersen boyle diyor cogu zaman..
    Ama uzum vade yatirim yapip alip bakmayan (yine Dogru hisse Dogru Maliyet 10sene once banka alannin parasinin alim gucu SIFIR oldu)
    Saat 17.58 info sattigi 800bin lotun 400unu geri aldi. Bakalim karanliktan nasil cikacak...Tam Bugun Yazdigim gibi..

3. Ve Info 232Bin Lot eksiyle kapadi Gunu..
    Dun kapanista 500bin aldi 3.61 ort. Bugun acilista o lotlari 65-64-63 satarak baskiyo kurdu. Kagidi 3.60 altina getirecegimi goren piyasadan mal cikanlar oldu kagida satis baskisi artti... 800Bin lot satan info mallarini yerine koyarak 232bin lot eksiyle ve dusen kagitta 10 kademe trade edip para kazanarak ve hic lot kaybetmeyerek hatta dun aldiginin yarisini sattigi icin 2gunde 250bin lot toplayarak gunu bitirdi..
    Tabi bunun yardimci yatakci 3-5 araci kurumu daha var.. Mesela yatirim finans 2 gundur alici gelmeyimce 2 kademe birden kaldiriyor kisa gel gel yapiyor heycana kapilana aninda mali satiyor...
    Agada Bunlar Pasada Bunlar..
    Yap yapacagini bilancoya kadar..
    Kendi adima bana sagladigi olanaklar icin tesekkurler info..

4. Bu hissede yıllardır aynı hikaye dönüp duruyor. Hisse sahibinin kontrolünde. Spek iyi kar etti millete verdi yüzde 30 40 düşürür toplar yüzde 50 yaptırır ki hala çok ucuzdur millet tam başladı derken biraz orada kalır ve aşağı verir. Bu sefer bilanço çok iyi gelecek. Dikkat edin bazı yorumcular ne zaman gsd derse bu düşer. Bir ara teb çok iyi diyince listeye alınca çakılırdı şimdi info. Adam gsdho dan belki ederinin 10 katını vurdu. Ben buradayım ve lot arttırıcam. Bu sefer hedef 6 bunu görünce boşaltıcam düşerse tekrar alırım. Kışa doğru navlun fiyatları artmaya başlıcak. Koronayla deniz taşımacılığı kuzey yarım kürede dahada artacak. Yeni gemi enerjide çok ciddi kar verecek. Enerjiden yıl sonunda en az 200 milyon bekliyorum. çalmazlarsa gelir. Bankadan Kasadaki dolardan, denicilik hepsi çok karlı .... Bir çok aracı kurum yıl sonu 900 milyon kar bekliyor bence çok üstünde gelir. eğer dolar 20 olursa Şunaki fiyatı kadar kar gelir. ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by ekonomist88 Yazıyı Oku
    Bu hissede yıllardır aynı hikaye dönüp duruyor. Hisse sahibinin kontrolünde. Spek iyi kar etti millete verdi yüzde 30 40 düşürür toplar yüzde 50 yaptırır ki hala çok ucuzdur millet tam başladı derken biraz orada kalır ve aşağı verir. Bu sefer bilanço çok iyi gelecek. Dikkat edin bazı yorumcular ne zaman gsd derse bu düşer. Bir ara teb çok iyi diyince listeye alınca çakılırdı şimdi info. Adam gsdho dan belki ederinin 10 katını vurdu. Ben buradayım ve lot arttırıcam. Bu sefer hedef 6 bunu görünce boşaltıcam düşerse tekrar alırım. Kışa doğru navlun fiyatları artmaya başlıcak. Koronayla deniz taşımacılığı kuzey yarım kürede dahada artacak. Yeni gemi enerjide çok ciddi kar verecek. Enerjiden yıl sonunda en az 200 milyon bekliyorum. çalmazlarsa gelir. Bankadan Kasadaki dolardan, denicilik hepsi çok karlı .... Bir çok aracı kurum yıl sonu 900 milyon kar bekliyor bence çok üstünde gelir. eğer dolar 20 olursa Şunaki fiyatı kadar kar gelir. ytd.
    Elektrikten beklediğini gelmesi çok zor.Şu anda santral çalışmıyor.Ne yazık ki yerli kaynak kullanan santrallerin elektrikteki fiyatını düşürdü.Nasıl yerli ve millilikse anlayamadık.Sanırım 6 aylıktı bu fiyat oluşumları.Uzatmazlarsa sonra güzel kar yazabilir.
    Navlun işi resesyon beklentisi nedeniyle düşse de toparlayacağını umuyorum.Dövizin seçime kadar çok yükseleceğini düşünerek kar tahmininin söylediğiniz den yüksek olacağını düşünüyorum.Çünkü bankacılıktan da olumlu katkı beklemek hakkımız😊😁

6. BALTIK KURU YÜK ENDEKSİ
    2.150,00
    % 6,97
    Ereğli sayfasından Alıntıdır. Gsdho ve gsdde için olumludur diye düşünüyorum.

7. Sllopi Elektrik net karı etkilemiyor sadece özkaynakları etkiliyor. Çalışmamasının asıl etkisi gelecek sene halka arz ihtimalini azaltması, bunun dışında Gsdho’nun borsadaki performansını bence pek etkilemez. Navlunlarda ise hem spotta hem vadelide hayat belirtisi gelmeye başladı. Aşağıdaki siteden Handysize ve Supramax spot endeks değerlerine bakılabilir. Handysize değerini 18 ile Supramax değerini 11 ile çarparak dolar bazında yaklaşık günlük gemi kiraları bulunabilir. (Vadeliler spotun hafif üstünde gibi.) Bizim Ultramax gemiler için Supramax gemilere göre %9.5 daha fazla kazanıyoruz.

http://en.stockq.org/market/global.php

8. Ne hikmetse adini anmak istemedigim araci kurum yaptigi sapkin hareketlere son verdiginden beri kagit dengelendi..
    Bunlarda plan biter mi???
    Bitmezzzzzz.
    Bunlar biseyi bosuna Yapar mi???
    Yapmazzzz..
    Izlemeye devam..

Sayfa 217/414 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •