Sayfa 218/358 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 2857 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: ENKAI - Enka İnşaat

Enka her zamanki gibi sessiz sedasız iş çevirme peşinde. Haber işini sevmiyorlar beklenti yaratmıyorlar. Haliyle haberi alan babalar malı götürüyor.. Umarım nükleer işine girer

LG-H840 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tavsiye vermek haddime değildir, yazdıklarım sadece beni bağlar..
    'Başkasının çıkardığı yerden inemezsin, düşersin!'

2. Nükleer santral konusunu bayağı araştırdım, iki nükleer santral projesi var, Akkuyu ve Sinop, Akkuyu ruslarda, Sinop ise fransız/japon şirketlerde, Sinop projesi yattı maliyeti iki katına çıkardılar. Ruslar Akkuyu için 10 milyar dolar kaynağı getirecek ortak arıyor, inşaat ihalesini cengiz inşaat almış, Cengiz, kolin, kalyon ortaklıktan çekildi, şimdilerde Rönesans inşaatın adı geçiyor, bu iş zor çünkü hem bu şirketlerin yeterli öz kaynağı yok hemde Ruslar ortak alıp yönetimi tek başlarına yapmak istiyor, ENKA nın bu işe gireceğini sanmam, ben mayıs haziranda Irakta santral ihale haberi bekliyorum, sadece sallıyorum hiç bir bilgim yok.

3. şirket bugün 180 bin lot civarında almış

4. 1 milyon alınmış bugün ve yine de bu halde. Krizi iliklere kadar hissettik artık

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Anlık takasta gün boyu HSBC alıcıydı. Patron 4.8'lerde güzel baraj yaptı ama onun alışı bitene kadar endeksteki baskı bitecek mi bakalım göreceğiz.

6. kötü performans göstermiş olabilir, en azından senedin arkasında duran var.

7. Aksa geri alım yapacağım dedi %10 artıda bugün. Önceden Sasa da bu tip yükselişler oldu.
    Bizde hiç böyle olmadı maalesef. Geri alıp alıp duruyoruz ama tık yok.

8.  Alıntı Originally Posted by yelloz71 Yazıyı Oku
    Aksa geri alım yapacağım dedi %10 artıda bugün. Önceden Sasa da bu tip yükselişler oldu.
    Bizde hiç böyle olmadı maalesef. Geri alıp alıp duruyoruz ama tık yok.

ENKA nin problemi gelirleri artiramamasi maalesef, haber de olmayinca hikaye olmuyor. İşleri daha büyütmesi lazım yatırımcının görmek istediği bu benim anladığım. Bakalım yarın bilanço geliyor inşallah gelirler ve karlılık artmıştır ve artik yüzümuzu güldürür.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 218/358 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •