Onemli Gunler Banner
Sayfa 218/327 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon
Arama sonucu : 2612 madde; 1,737 - 1,744 arası.

Konu: EMNIS - Eminiş Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Borç 64 biliyordum ama 47 milyon toplantiya göre çıkıyor 29.7 milyonla anlaşmışlar yani %59 yaziyor anlaşma. tecrübeli arkadaslardan yorum alsak 7 gün ilhak yani karara bağlama süreci var yarin bana gore tavan gibi ama piyasanin algisi nasil olur bilemem borc konusunda ynlis yazdigim icin ozur dilerim degrli ve tecrubeli arkadaslardan yorum lutfen. Ytd
    Kayıt yaptırıp katılmayanlar var onların alacakları var. Onlar 7 gün içinde bildirebilirler kararlarini
    Konkordato yönetmeliğine bir bakmak lazım
    Benim bildiğim hem alacaklı sayısı hem alacak miktarının bir yüzdesi var dı
    Ama benim görüşüm alacaklı yüzdesi yetecek iş mahkemeye kalacak şeklinde
    Hayırlısı neyse o olsun

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. KONKORDATO

KONKORDATO

KONKORDATO ALACAKLILAR TOPLANTISI

admin admin*Konkordato

4. ALACAKLILAR TOPLANTISI

Alacaklılar Toplantısı Nedir?

Bu toplantının amacı, konkordato projesinin taraflar arasında kabul edilmesi için gerekli çoğunluğun sağlanmasıdır.

Konkordato öncelikle tarafların kendi aralarında borçlunun borçlarını nasıl ve ne şekilde ödeyeceği konusunda yapmış oldukları bir anlaşmadır. Taraflar anlaştıktan sonra, konkordato projesi mahkemece onanır ve onanmadan sonra sonuçlarını doğurur.

Toplantıya komiser başkanlık eder ve borçlunun durumu hakkında rapor sunar. Borçlunun toplantıda bulunması zorunludur.

Taraflar arasında konkordato projesinin kurulabilmesi için kanunen alacaklı ve alacak çoğunluğu öngörülmüştür. Oylamada sadece konkordato projesinden etkilenen alacaklılar oy kullanabilir. Konkordato projesinin müzakereleri (toplantı) sonucunda oluşturulan konkordato tutanağı, kabul ve ret oylarını içerecek şekilde derhâl imza olunur.

Aranın Çoğunluk Nedir?

a) Kaydedilmiş olan alacaklıların ve alacakların yarısını veya
    b) Kaydedilmiş olan alacaklıların dörtte birini ve alacakların üçte ikisini,
    aşan bir çoğunluk tarafından imza edilmiş ise kabul edilmiş sayılır.

Toplantıda oy kullansalar dahi, Kanun’un 206 ncı maddenin birinci sırasında yazılı imtiyazlı alacakların alacaklıları (işçi alacakları, Sgk alacakları vb.) ve borçlunun eşi ve çocuğu ile kendisinin ve evlilik bağı ortadan kalkmış olsa dahi eşinin anası, babası ve kardeşi alacak ve alacaklı çoğunluğunun hesabında dikkate alınmaz.

Rehinle temin edilmiş olan alacaklar için komiserin yaptığı kıymet takdiri sonucunda teminatsız kalan kısım alacaklı ve alacak çoğunluğu için dikkate alınır.
    Çekişmeli veya geciktirici koşula bağlı yahut belirli olmayan bir vadeye tabi alacakların hesaba katılıp katılmamasına ve ne oranda katılacağına mahkeme karar verir.
    Toplantının bitimini takip eden yedi gün içinde gerçekleşen katılmalar da kabul olunur.

Komiser, iltihak(sonradan katılım) süresinin bitmesinden itibaren en geç yedi gün içinde konkordatoya ilişkin bütün belgeleri, konkordato projesinin kabul edilip edilmediğine ve tasdikinin uygun olup olmadığına dair gerekçeli raporunu mahkemeye tevdi eder.”

Sayı olarak yarıyı geçmiş
    alacak miktarı olarak şimdilik geçmiş 7 gün sonra da boyle kalırsa ya da alacaklilardan bir 6 trilyon civarı okey gelirse proje onaylanmış olacak

Ben böyle anlıyorum

3. Tavan açmadılar
    Mahkemeyi bekleyin diyorlar eyvallah.
    Tünelin ucu göründü çok şükür . 7 nedir ki

4. Tavan açmasın hergun az az 7 gün boyunca artsın sonra tavanlar yine olur ya nasip thunderbolt ustad acaba iyi haber olmasi durumunda ilk hedef neresi olir sizce teknik acidan bana sanki 3.06 yolu acilir gibi ilk etapta sonrasi olumlu olursa gelismelere gore değişir ytd

5.  Alıntı Originally Posted by eğitimci Yazıyı Oku
    Tavan açmasın hergun az az 7 gün boyunca artsın sonra tavanlar yine olur ya nasip thunderbolt ustad acaba iyi haber olmasi durumunda ilk hedef neresi olir sizce teknik acidan bana sanki 3.06 yolu acilir gibi ilk etapta sonrasi olumlu olursa gelismelere gore değişir ytd
    Mahkemeden de tamam kararı çıkarsa usd bazlı aylik grafikte golden cross gelir.Şu an bekliyorlar
    O zaman bir çizeriz çizgileri
    Mahkemeden önce bir grafik koymak istemiyorum.Ha ben tunelin ucunu gördüğümüze inanıyorum bu asamadan sonra tamam denmesi gerekir ama ne olur ne olmaz.

6. Haklisin ustad burada kimsenin günahını almayalım gozaltipaZAri demek parayı gözden bir nevi çıkarmak denek ama burası türkiye her şey olur bizim bu karara istinaden yazdiklarimiz olumsuz bir durum olmasında çöp olur mahkeme bekleyelim inş hayırlı olur ytd

7. Bunlara güven olmaz şu olumlu haberden sonra kağıda bak ytd

Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Tavan açmadılar
    Mahkemeyi bekleyin diyorlar eyvallah.
    Tünelin ucu göründü çok şükür . 7 nedir ki

Sayın thunderbolt emnıs mahkemesı ne zamandı

Sayfa 218/327 İlkİlk ... 118168208216217218219220228268318 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •