Sayfa 219/394 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 3145 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: KCHOL - Koç Holding

1. Dün performansı kötüydü. Gün boyu işyatırım daha sonra hsbc- credit ve bofa dan yabancı satışı geldi.

2. Lafı uzatmaya gerek yok. Kasımda yerli ve yabacıya , Türk varlıklarına güvenin diyip, bir gece yarısı MB başkanını görevden alırsan, yabancı da böyle içimizden geçer.

3.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Lafı uzatmaya gerek yok. Kasımda yerli ve yabacıya , Türk varlıklarına güvenin diyip, bir gece yarısı MB başkanını görevden alırsan, yabancı da böyle içimizden geçer.
    Ben de onu diyorum.

Adam her halti yiyor, sonra ABD yapiyor bunlari diyor.

Bu rezilligin KCHOL ile alakasi yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben de onu diyorum.

Adam her halti yiyor, sonra ABD yapiyor bunlari diyor.

Bu rezilligin KCHOL ile alakasi yok.
    Artık mecbur kızıp gidenlerin , malını satmasını bekleyeceğiz. Sonra “ yerli ve milli “ borsa ile yola devam 😂

5. Kapanışta HSBC 400-500k lot daha satıp , günü gördüğü en dipte kapattırdı.

6. Bazı Koç şirketlerinin piyasa değerleri ( not: iştiraklardaki holding sahiplik oranı farklılık göstermektedir)

Arçelik- 3 milyar usd
    Tüpraş- 3 milyar usd
    Yapı kredi- 2,3 milyar usd
    Froto- 8 milyar usd
    Tofaş- 2 milyar usd
    Otkar- 1,1 milyar usd
    Traktör- 1,4 milyar usd
    Tat gıda- 170m usd

KOÇ holding piyasa değeri : 6,4 milyar dolar

Holdingi neredeyse salt otomotiv grubu üzerinden fiyatlıyorlar. Efendim , holding iskontosu varmış vs.... geçiniz bunları. Daha Msci daki tek türk bankası ve bölgedeki tek petrol rafinerisi fiyatlanmıyor bile.

7. Kimse kusura bakmasın ama Bim in 5,3 milyar dolar olduğu yerde, Koç holding in 6,4 milyar usd olması , ülkenin borsasına, katma değerine ve holdinge hakarettir

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Kimse kusura bakmasın ama Bim in 5,3 milyar dolar olduğu yerde, Koç holding in 6,4 milyar usd olması , ülkenin borsasına, katma değerine ve holdinge hakarettir
    Bimin patronu kendi hissesini geri aldı. Koç ne kadar geri alım yaptı.

22.03.2021. tarihinde BİMAŞ payları ile ilgili olarak 64,85 TL ortalama fiyattan 350.000 TL toplam nominal tutarlı (HALKA AÇIK KISIMDAN) alış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte BİMAŞ sermayesindeki paylarım/oy haklarım 22.03.2021 tarihi itibariyle %14,84 olmuştur.
    23.03.2021 tarihinde BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. payları ile ilgili olarak 64,62 TL ortalama fiyattan 200.000 TL toplam nominal (HALKA AÇIK KISIMDAN) tutarlı alış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte BİM BİRLEŞİK MAĞAZALAR A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 23.03.2021 tarihi itibariyle % 14,87 olmuştur.
    Ad Soyad / Ticaret Unvanı
    Tüzel Kişi Adına Bildirimi Yapanın Adı Soyadı
    Görevi
    : MERKEZ BEREKET GIDA

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 219/394 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız