Sayfa 219/309 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. 5 milyon auro yıllık kira gelirlerini inkar eden soygunculardan ne beklersiniz çalmaya doymamış adamlar yatırımcıyı soymayı meslek edinmişler bu insanlar her zaman dediğimiz gibi onlarında çoluğu çocuğuvar kimsenin ahı kimsede kalmazzz ben nasıl perişan olduysam Allaha onları kahrı perişan etsin daha denecek bişey yok 5 yıldır rızkımızı çaldılar hala çalıyorlar sabır sabır sabır

Transturk içi boş bir şirket sadece marka değeri ile 6.83 kuruş çıkmış patron 21 kuruş yani 3 kati degerle çağrı için SPK ya başvurdu.makina takim 1 yıl önce 20 kuruş defter değeri var iken gözde girişim tarafından 1 TL yani 5 kati degerle gönüllü çağrı yaptı .transturk haberi dün yayımlandı.hala neler pesindesiniz gerçekten insanları ne hala soktunuz 3 kuruş parasına insanların göz diktiniz.Allah yedirmezse 1 dilim ekmek yiyemezsiniz.toprak altında Mustafa Koç* ne götürdü.gercekten hayretler içinde izliyorum .insanların 3/5 kuruş parasinda gözünüz var Allah gözünüzü doyursun milletin hakkı kursaklsriinizdan çıksın.yetet artık 7 TL ederi olan bir hisseyi hakkımızı verin .en plaza inşaat halinde m2 si 30 bin TL den satılıyor.transturk 5 parasiiz mal mülk yok Özkaynak değerine* göre defter değerinin** 3 kati degerlerle çağrı için spk ya başvurdu.buyrun sizide bekliyoruz .insansınız kul hakkı yada vatandaşları gaspetme haklarını yeme nuyetuniz yok ise bu sirketin tekrar borsaya açılması için ugrasirdiniz.yapin görelim bu kadar halk dusmani bebeklerimizin süt parasına göz diken kişiler görmedim .Anadolu'da bir söz vardır kundakklik bebeğin sütü çalınmaz diye.yaziiklar olsun Allah bu kadar insanın pisikolojik durumlarını sizden kat kat çıkarsın.

Huawei Mobil'imden gönderildi

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir

Kardeşim transturkte mal mülk yok muhtemelen 0 TL cikmasi gerekirken yada eksii çıkması gerekirken marka değeri ile 6 kuruş çıkmış patron 21 kuruş demiş .bu şirketi aliyolarda Rıdvan efendi 700 milyonluk gayrimenkulü olan anel telekomu satamamis.yalancinin.ha sen adama dersen hisselere 1.70 vercen ama anel yapıyı bana 30/ 40 milyona geri satcan dersen çakal

4. Bu adamların amacı belli 21 mart daki duruşma öncesi spkya başvuru yapacak savunma hazır eee efendim bizmağdur etmemek için geri alım çağrısı yaptık spk dan cevap bekliyoruz farketmez koçum rıdoo saz ekibi ama yemezler rıdoooo bizler senin ciğerini biliriz dava açanlara senin çağrıyapman hiçbirşey ifade etmez çağrıyı bekliyecek olsalardı dava açılmadı heygidi saz ekibi hey daha dur Adnan mahkeme daha neler isteyecek senden tazminat davaları gelecek alırken banamı sordun dedidiğn kelimeleri dinleyecek

5. Şimdi Rıdvan amca bu mıyıltı adanın işinede sonveremiyor nedenmi bu dalaverelerin ortağı buişin sonu hiç iyi kokmuyor burnuma piskokular gelio

Transturk spk ya kasada para olmamasına rağmen şirketin boş değeri ile 3 kati fazladan değerle SPK ya dün başvurdu SPK bu gün kabul etmiş SPK bultende var isteyen istedimi dürüst oldumu SPK dan cevap geliyor hemen Rıdvan 1 TL ye falan çağrı isterse şikayet edelim reddolsun.en az 3 TL olması lazım çağrı fiyatinin

Transtürk holding bomboş şirkette çıkan değerin 3 kati ile dün çağrı için başvurdu SPK bu gün kabul etti bultende.siz koskoca 700 milyonluk bina varken cikaracaginiz 1 yada 2 TL çağrı fiyatı ile hiç basvurmayin .yüzde 1000 reddedilir .başta biz SPK cimer bimeere yazarız.en az 5 TL yada tekrar faliyete sokun borsada degerlensin hisselerimiz.bukundugunuz mevkide anel yapı arsası sadece 8900X30000=270 milyon TL .sadece arsa bu kadarken siz toplam binayı 198 milyon tl gosteriyorsunuz.buna kimse inanmaz .SPK cimer bimer mahkemeler biz salagiz bir sizmi kurnazsiniz.anel yapının piyasa gerçek değeri 700 milyon TL .3 tane gayrimenkul uzmanına sorduk.kimseyi yalanlariniz palavralarinizla kandiramazsiniz.insan gibi hakkımızı verin bebeklerimizin çocuklarımızın rızkını calmayin.3 günlük dünyada buna değmez .kimin ne hakkı varsa hisse oranına göre bina ne değerde markalar ne değerde koşuyolu ne değerde ise herkese hakkını verin.insan gibi kefenin cebi yok son pişmanlık fayda vermez .kimsenin hakkı kimsede kalmaz.kac yıl oldu yetmedimi bu kadar pislik hicmi utanmıyor celikeller kadınları çocukları ağlamaya haklarını yemeye hicmi utanmıyorlar.insanlarin haklarını gerçek değerde vermek bu kadarmi zor.yazik yahu.

Huawei Mobil'imden gönderildi

8. anlamadıgım bir nokta var borsa gündem haberlerinde telefonum var dı bulamadım .davaya müdahil 70 kişiye çıktı .müdahil olmak isteyen bana ulaşsın 05337735886 borsa gündem telefonumu silmiş mi acaba benmi bulamadım .

Sayfa 219/309 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •