Sayfa 22/23 İlkİlk ... 1220212223 SonSon
Arama sonucu : 182 madde; 169 - 176 arası.

Konu: the art of PALA II

Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    emlak sağolasın, linki inceledim koduna da baktım bana uymaz. ben swing traderım. pivotal seviyeyi belirler piyasayı gözlemler ve breaokut veya fakeouta oynarım. pivotal seviye tanımım ise dünkü dibin tepenin fibonacci türevleri değildir. orası bazen ew bazen neowave bazen gann bazen openrange breakout bazen kanal bazen öteki bazen hepsi, bazılarını twitterda ara sıra veriyorum canlı canlı saati de var silme yok . bir süre sonra hepsi aynı noktayı gösteriyor mesela dünkü143 küsür tepesi ve 140,500 dibi gibi,
    senin sistem topiğnde paylaştıklarım hep seviye tespit sonrası adımına yönelikti. yani kurayım bir robot alsın satsın demedim asla da demem. beklediğim noktaya gelmesini beklerim ben. orada manuel pilot.
    hastayım şu bizim palanın hareketlerine, patron benim stoplarınız göreyim demiyormu saygı duyuyorum ağaya, velinimetimiz sağol varol pala

trent bitti galiba

kesin bitti bu sefer

yok artık

grafikler eurjpy yakın tarih, bitti dersin bitmez, bitmez dersin şelale gelir.

geldik sabahın 5 inde topiğin adının neden art of pala olduğuna,
    çünü trade ettiğiniz şey tam bir matematik harikasi, grafikte gerçekleşen bazı major dip tepelere Norman Fosback "stock market logic" e referans verilen yaklaşımı uyguladım. kaynak veriyorum ki saçma bulup inkar ifrat ve tefrit yoluna gidilmesin. neden bazen 1 bazen 2 bazen 1,25 bazen 3 onu da kaynağından...
    360,540,225,270 rakamları derecedir. gerisi matematik.

not: forumdaki son grafiğimdir.

grafikteki bazı dip tepelerde 1 er 2 şer bar kayma olmuş, sabah 5 olunca normaldir. gannanalyst te kendisi yapıyordu, dynamic tradera aktarırken kaydırmışım fareyi. gerekli uyarıyı yapalım genede.

5.  Alıntı Originally Posted by EWP Yazıyı Oku
    geldik sabahın 5 inde topiğin adının neden art of pala olduğuna,
    çünü trade ettiğiniz şey tam bir matematik harikasi, grafikte gerçekleşen bazı major dip tepelere Norman Fosback "stock market logic" e referans verilen yaklaşımı uyguladım. kaynak veriyorum ki saçma bulup inkar ifrat ve tefrit yoluna gidilmesin. neden bazen 1 bazen 2 bazen 1,25 bazen 3 onu da kaynağından...
    360,540,225,270 rakamları derecedir. gerisi matematik.

not: forumdaki son grafiğimdir.
    usta.. sniperla vuruş bu olsa gerek..
    tapınakcılarda 10 garavana 1 isabet oldumu halaya gecip, övgü dizelerini divan şiirinin en doruğundan döktürüyorlar..

olay aslında basit
    diyelimki mısrdaki piramitlerin en tepesine çıktın, en üstte 1 blok var, onun altında 8 blok vs. vs.
    en tepeden aşağıya inerken merdivenden düz bir açı çizersin. al sana 360 derece.
    4-5 basamak indin durdun dur manzaraya bakayım azcık sola gideyim bir iki basamak yukarı vs. dedin bir sigara yaktın molada. tekrar başladın inmeye oradan attığın adımların doğrusal hattı ile en tepenin açısını ölçtün garfikte çıktı belki 270 belki 225.
    yok en tepede sıkıldın manzaradan ikişer üçer atlaya zıplaya gittin acelen var aha 540 derece. aboww

gann adamın dibidir.

1. endex hesabı için imkb 30 hisselerinin güncel ağırlık larını gösteren
    2. imkb 30 hisselerine giren çıkan hisselerin listesini tarihsel gösteren bir bir link var mıdır?
    3. iShares MSCI Turkey de hangi senetler yer alıyor buna ilişkin bir link var mı?
    sentetik bir endex oluşturmak için lazımdır. misal sahol imkb30 dan hiç çıkmadı diye biliyorum.

https://www.ishares.com/us/products/...sci-turkey-etf

isharesi buldum. gerisi için tekliflere açığım.

Sayfa 22/23 İlkİlk ... 1220212223 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •