Onemli Gunler Banner
Sayfa 22/935 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7479 madde; 169 - 176 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. iyi niyet başka okudugunu yorumlamak başka
    bunlar iyi demiyorum
    kasadan para cikti bedelli parasi buraya gitti kismina aciklik getirmeye çalıştim

2.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    iyi niyet başka okudugunu yorumlamak başka
    bunlar iyi demiyorum
    kasadan para cikti bedelli parasi buraya gitti kismina aciklik getirmeye çalıştim
    Bedelinin cogu maydan cikti adam kendi parasini transfer ediyor cok da acayip degil

Yarin 83 onemli umarim maymunluk yapmaz
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

genel alıcı kurumlar / satıcı kurumlar

ilk 5 kurum bazında

4. Televizyonda Resort Zigana hotel villa evlerinin satış reklamları veriliyor. Satış işi ciddi fox tv 2 kere gördüm bugun

5. Muhtemel kısa sürede villalar gider

6. Tekart turizmde haber furyası devam ediyor. Bundan sonraki dönemde şirket açısından olumlu muhtemel haber başlıkları şunlar olabilir:
    1. Alaçatı villalari kiler gyonun sapphire taşınmazlarıni sattığı gibi belli bir iskontoyla toptan bir yatırımcıya satılır.
    2. Kemer'deki otel ile ilgili olarak devletle sözleşme imzalanır. Kira süresi 50 yıla cikartilir. Benim tercihim sözleşme sonrası şirkete yabanci ortak alinmasi yahut otelin üst hakki ile birlikte satılması. Büyük ihtimalle sirket kaynaklari ile otelin yıkılıp alacatidaki model benzeri yeniden yapim gündeme gelecek. Yani tahsis suresince satilabilir villa insa edilecek otel kompleksinin bir parçası olarak. Yönetmeliğin getirdiği en onemli yeniligin bu olduğunu soyluyordu gecende bir turizm yatirimcisi bloombergde.
    3. Kucukcekmecede projeye başlanır. Benim tercihim iştahlı bir gruba arsanin satışı olur. Fakat hakim ortak insaat şirketine pas çıkarmak isteyecektir.
    4. Kurtköydeki arsa üzerinde proje başlatma karari alinir. Su an icin burada bir hareket olacagini zannetmiyorum. Yalniz yine iştahlı bir yatırımcıya arsalar okutulursa gayet olumlu olur.
    5. Sirket GYO olur. Böylelikle vergisel ayrıcalıklar elde eder.
    6. Halka acik olmayan insaat şirketine pas çıkarmak gibi ucuz işlere tevessül etmezler, firsat buldukça nakde gecerlerse önümüzdeki dönem cok değerli varlik alımları yapabilirler.

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. yarin guzel bir gun olur insallah haberler ufaktan basladi..

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. tektu kasasından 91 milyon tl ,hokus pokusla dombililerin cebine girdi tekrardan adamlar işi biliyor;kira gelirlerini tektuya verecekler, hissedarlar da bayram yapsın diye % 4.57 lik iskonto ( 4.3 milyon tl) yapmışlar. bedelli niye yapılmıştı? herkes reklamlara ağzı açık bakarken 91 buharlaştı. villalar satılınca emin olun parası tektu kasasında kalır.

Sayfa 22/935 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •