Sayfa 22/31 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon
Arama sonucu : 244 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Bant Sıkışmaları (İlk 30 Senet) Tüm Periyotlar

DÜN SİSTEME GİREN #VESBE İYİ İŞ ÇIKARDI...

İYİ TATİLLER...

ALTERNATİF GÜNLÜK SİSTEMİN YAZILIMINDA YAPTIĞIM PARANTEZ HATASI NEDENİYLE GETİRİ RAKAMLARINDA DEĞİŞİKLİKLER OLMUŞTUR. AYRICA GELEN BAZI ELEŞTİRİLER NEDENİYLE HACİM FİLTRELEMESİ VE SATIŞ KRİTERİ EKLENMİŞTİR. SAYGILARIMLA...

3. İlginç bir konu izlemeye aldım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Yanlış okumuyorsam tabloyu NUHCM mesela alım önermiş sistem ve tut diyor hala değil mi?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by cesar Yazıyı Oku
    Yanlış okumuyorsam tabloyu NUHCM mesela alım önermiş sistem ve tut diyor hala değil mi?

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    6 yeşil rengi ararsanız sinyal kaybolmuş durumda. Bu tablo haftalık taramanın günlük sonuçları. En sağlıklı sinyaller cuma günü kapanışından sonra geliyor. Diğer günlere ait tablolar takip için.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    ALTERNATİF GÜNLÜK SİSTEMİN YAZILIMINDA YAPTIĞIM PARANTEZ HATASI NEDENİYLE GETİRİ RAKAMLARINDA DEĞİŞİKLİKLER OLMUŞTUR. AYRICA GELEN BAZI ELEŞTİRİLER NEDENİYLE HACİM FİLTRELEMESİ VE SATIŞ KRİTERİ EKLENMİŞTİR. SAYGILARIMLA...

Tablonun değerlendirilmesi hakkında iki kelam edeyim

Tabloda sadece sinyali başarılı bir şekilde devam ettirenler bulunuyor. Sinyal geldikten sonra iptal olanlar yok. Sinyal geldikten sonra istenilen bir kritere göre senet tutulup satış kriteri kendinizce belirlenebilir. Ben son 5 günlük en düşüğünü yapanları seçtim. Yani son kolonda 5 ve daha yüksek değer görülürse satış gerektirir. Alış içinse sinyal var mı kolonunda 1 ve kaç bar kolonunda 1 değeri seçilir. Kaç bar seçeneğinin 1 değeri alması demek hissenin son günde sinyal verdiği yani henüz sinyal verdiği anlaşılır. Peki kaç bar kolonunda 1 değeri olan birden fazla senet olursa nasıl bir seçim yapmalıyız? Onun için de hacim göstergesine bakabiliriz ya da tabloda yer almayan bir kriter sizin tarafınızdan oluşturulabilir. Hacme bakmak istersek de 21 günlük ortalamasından % olarak en fazla uzaklaşan senetleri seçmek mantıklı olabilir. Bunun yanında kaçbar kolonu 1 den yüksek olup hacim kırılımını yeni yaşayanlar ya da kapanışa göre verimini hala yükseltmemiş olanlar seçilebilir. Son ayrıntı da hacim değeri 21 günlük ortalaması atıyorum 50.000'den ya da yine atıyorum 200.000'den büyük olanlar seçilebilir bu sizin tercihinizdir.

Konuya ilgi gösterenler için excel formatını buraya yüklüyorum. Saygılarımla...

HAFTALIK SİSTEM

GÜNLÜK SİSTEM

HAFTALIK SİSTEM

GÜNLÜK SİSTEM

Sayfa 22/31 İlkİlk ... 122021222324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz