Sayfa 22/74 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon
Arama sonucu : 588 madde; 169 - 176 arası.

Konu: TDGYO Trend Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Bir hisse 113 bin endekste talep toplar talep karşılanırsa bir hafta sonra 117 endeksde önemli derecede halka arz fiyatının altında açılması düpedüz sahtekarlık yapıldığını gösterir ...1.52 den alıp yükselen borsaya rağmen 1.42 ye satan kişi ve kişileri spk araştırırsa o kişiler açıktan para yada elden iskonto almıştır maliyetleri kesinlikle 1.52 değildir elbette arzdan 1.52 den aldılar ama sonra elden hisse yada para aldılar yoksa sorarlar adama kaçtan aldın kaça veriyon diye haram zıkkım olsun...

2. arkadaşlar moralinizi bozmayın, çarşamba günü 5,58 den pekgy aldım 5,70 den döndü buugünde 5,20 ye kadar dokundurdular ve sonuç bugün kapanış 5,52 ve kapa bi haber gönderdiler şimdide arsa almışlar,

diyceğim şuki aynı senaryo burdada işliyor günü % 7,89 düşüşle kapadık pazartesi dönüş başlayacakdır,,,ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Erbos Yazıyı Oku
    Bir hisse 113 bin endekste talep toplar talep karşılanırsa bir hafta sonra 117 endeksde önemli derecede halka arz fiyatının altında açılması düpedüz sahtekarlık yapıldığını gösterir ...1.52 den alıp yükselen borsaya rağmen 1.42 ye satan kişi ve kişileri spk araştırırsa o kişiler açıktan para yada elden iskonto almıştır maliyetleri kesinlikle 1.52 değildir elbette arzdan 1.52 den aldılar ama sonra elden hisse yada para aldılar yoksa sorarlar adama kaçtan aldın kaça veriyon diye haram zıkkım olsun...
    Ne yazık ki ufak şirketlerde 10 halka arz oluyorsa 8-9'u böyle gerçekleşiyor. Bu öyle mi değil mi bilmiyorum ama genelde durum bu.
    Açıldığı gün taban olan kağıtlar dahi vardı piyasada.

Araplar bu haber üzerine utanırlar mı?Hayır?

http://www.borsagundem.com/haber/tre...-coktu/1280432
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. Peker gyo fiyat istikrarı için 5 milyon tl ayırmıştı 16 bucuk milyona cıkarmışlar acaba bizim arap patronlar el atar mı luk luk kardeşe üzüldüm cok umutluydu hisseden

6. sirketin yatırımcı ilişkileriyle konuşmak en mantıklı iş olacaktır

7. bu konuyla iligili verecek bir cevapları vardır umarım.

8.  Alıntı Originally Posted by leon-kıng Yazıyı Oku
    peker gyo fiyat istikrarı için 5 milyon tl ayırmıştı 16 bucuk milyona cıkarmışlar acaba bizim arap patronlar el atar mı luk luk kardeşe üzüldüm cok umutluydu hisseden
    bu peker gyo tavan olabılır pazartesı, keske ondan alsaydık . Ytd .

Sayfa 22/74 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •