Sayfa 22/241 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1925 madde; 169 - 176 arası.

Konu: VIOP Spekülasyonu

1. Dün saat 16.000 dan itibaren aşağıya döndüğümüze karar verdik ve bütün reaksiyonları satış fırsatı olarak kullanıyoruz.

2. Yukarıya dönüş söz konusu değil, ancak ilerleyen zamanda böyle bir şey olabilir.

Şimdilik çok düştüğümüzü ve daha dikkatli olmamız gerektiğini söyleyebilirim.

3. Yönümüz yukarıya döndü. Yukarıya doğru hareket bekliyorum. Geri çekilmeler alış fırsatı olacaktır.

Ancak dün de yön bir ara yukarıya dönmüş ve sonrasında devam edemeyerek tekrar aşağıya dönmüştü. Yine de önceliğim yukarıya hareket beklemektedir.

Döviz dipten yukarıya döndüğü için orayı da takip ediyorum.

4. M30 14:30 barı çok düşük kapatıyor ve ardından piyasaya satış geliyor. Buna dikkat edelim.

5.  Alıntı Originally Posted by High Voltage Yazıyı Oku
    M30 14:30 barı çok düşük kapatıyor ve ardından piyasaya satış geliyor. Buna dikkat edelim.
    Böyle bir şey olmazsa piyasa zaten yukarıya dönmüş durumda. Asıl beklentim yukarıya doğru bir hareket yaşanmasıdır.

6. Saat 16:00 barı ile yönümüz aşağıya döndü. Volatilite yüksekliği görüyoruz.

7. Aşırı satış ile karşılaştık ve yukarıya hamleleri düzeltme olarak görüyorum.

8. Bu hafta borsadan para çıkışı oluyor. Mayıs'ta sat ve kaç olayı mı, var acaba?

115.000 Seviyesine kadar gerileyebiliriz.

Sayfa 22/241 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •