Sayfa 22/123 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 169 - 176 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Ayrıca yorum okuyupta hisse alanmi kaldi bu devirde piyasa araştırmadan aldigi hissenin ve sirketinin ne is yaptigini bilmeyen yorumla hisse alan kisi zaten borsadan uzak dursun gitsin kumda oynasın

2. Sn egeli, dalga mı geciyorsunuz ? Bu şirket neresinden bakarsaniz bakin halen bedava fiyatlarda. Bunu siz de iyi biliyorsunuz. Yillik cirosu 400.mio gecen sene. Bu sene 500-600 mio tl olmasini bekliyorum. Hesaplayin arkadasim.

3. çook dikkat edin yüklü mal boşaltacaklar ...ytdeğildir...

4. Tmm, dikkat ederiz. Sagol.

Yaw ne komik adamlar var memlekette 🤣🤣

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    çook dikkat edin yüklü mal boşaltacaklar ...ytdeğildir...
    1- Siz nereden biliyorsunuz?
    2- Kendi adıma, keşke boşaltsalar da lot sayımı arttırsam.
    3- Uyarın için teşekkurler.
    4-70 milyona TL ye 400 milyon ciro yaoan 2 fabrika bana göre çok ama çok ucuz.

6.  Alıntı Originally Posted by Enişte Yazıyı Oku
    1- Siz nereden biliyorsunuz?
    2- Kendi adıma, keşke boşaltsalar da lot sayımı arttırsam.
    3- Uyarın için teşekkurler.
    4-70 milyona TL ye 400 milyon ciro yaoan 2 fabrika bana göre çok ama çok ucuz.
    göreceksiniz pazartesiden iti baren 2-3 tlye çekecekler......

7. bu kadar ucuz kredi varken piyasada dediğin fiyata gelirse 100bin lira çekeriz kredi maliyeti bedavaya düşürürüz çokmu zor

8.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    bak havla mavla diyorsun yaa..ben hiç denemedim ..demekki sizin çeverede havlama olayı fazla....söz konusu kağıt gelişmekte olan pazar ve normal işlem görmüyor bütün veriler bu fiyatları desteklemiyor dolayısı ile gerçekleri söylüyorum diye 4 kat yukarda olan bir kağıdı niçin garibana pazasrlıyorsunuz...şuan cirosu satışı 5-10 milyar olan bankalar bile 3-5 kat aşağıda herşey ciro demek değildir.yada cirosu 1 trilyon olmayan hisse normal pazarda fiyatı 50 tl...bunlar bizim borsamızın gerçeği ...kusura bakma kimse kimsenin lafıyla hisse almaz ama gerçekçi olmak herzaman kaybetmemekten yeğdir..hakaret etmen hoş değil hırsını anlıyorum özür dilemelisin yinede bol kazançlar...
    bu hissede sağlıklı karar vermek için pandemi sürecinde ihracatını görmek lazım blançoyu beklemek lazım.ona göre olması gereken 3,2 tl.den yukarımı aşağımı alınır mı satılır mı karar ermek lazım ama blanço şart...en kötü haberde NELER OLACAĞINI DÜŞÜNMEK BİLE İSTEMEM..
    Son düzenleme : egecballh1; 17-07-2020 saat: 14:49.

Sayfa 22/123 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •