Onemli Gunler Banner
Sayfa 22/965 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7716 madde; 169 - 176 arası.

Konu: PNSUT - Pınar Süt

1. adam mesajı net veriyor bence. yukarı sürmek için acelem yok diyor. Aşağı bastırtmayacam ama verirsen malını buradan alırım diyor. Sabahtan beri iyi mal aldı. o bin bin koydukça o da bin bin alıyor

2. ben daha yeniyim. bu kadar dar bir aralıkta bu kadar hacimi bu kağıtta ben ilk defa görüyorum açıkçası. o nedenler işkilleniyorum. birilerinin iyi derdi var görüntüsü çiziyor. Köye kurt indiriyor derler ya işte bu nedenle

3. Tahtada bugün savaş vardı. İzlemesi çok zevkli idi. Teşekkürler iyi akşamlar

4. @URFA_FB_1978 adlı kişinin Tweetine göz at: https://twitter.com/URFA_FB_1978/sta...466738180?s=09

5. bakalım hafta sonuna girişten umduğu medeti bulabilecek mi Ata Yatırım. Eğer bilinçli olarak hisseyi tutarak vermek değilse bu, bugün onu çok pis şey edecekler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,504
    Büyük konuşmuş olmayayım ama Hayır sonucu çıkarsa rahat 50 kuruş düşer bu, o yüzden pek güvenmemek lazım böyle kritik zamanlarda borsaya. Risk alınacak vakit değil.

Syg.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Börsianer Yazıyı Oku
    Büyük konuşmuş olmayayım ama Hayır sonucu çıkarsa rahat 50 kuruş düşer bu, o yüzden pek güvenmemek lazım böyle kritik zamanlarda borsaya. Risk alınacak vakit değil.

Syg.
    Ben 50 kuruşa razıyım çok daha fazla düşmesin yeter, evet çıksada zaten fazla çıkmaz olduğu gibi devam eder

yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür yatırım tavsiyesi değildir

8. Büyük kazançlar büyük risklerle olur. Kayıplar da tabi

Sayfa 22/965 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •