Sayfa 22/312 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 2495 madde; 169 - 176 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Bence kari realize ediyor gibi duruyor yoksa dun aldigini bugun verir bizde avucumuzu yalariZ

2. T.kağıdı= ditaş ya bu gemide beraberiz ama gemi gemi değil..ne dediysem o arkadaşlar..merak etmeyin istediğiniz fiyattan alırsınız bu kağıdı..bu gün olmazsa yarın ama alırsın.

3. Bu ne böyle ya...4,54 e çık ,bir saat bile geçmeden 4,34 e in...Ne geri zekalı bi tahta yapıcısı var bunun...

SPK görmezmi ki bu hareketleri...

4.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    Bu ne böyle ya...4,54 e çık ,bir saat bile geçmeden 4,34 e in...Ne geri zekalı bi tahta yapıcısı var bunun...

SPK görmezmi ki bu hareketleri...
    Ben bir arkadaşın gazıyla girdim ve bir daha çıkamadım..o yüzden burda ısrarla pazarlamaya çalışan insanlara inat insanları bu t. kağıdından uzak durmaları konusunda uyarıyorum..20 yıldır borsada hisse alır satarım bunun kadar ........ sını görmedim..bence bu hisse felan değil..bildiğiniz t. kagıdı..

5.  Alıntı Originally Posted by zugoo Yazıyı Oku
    Ben bir arkadaşın gazıyla girdim ve bir daha çıkamadım..o yüzden burda ısrarla pazarlamaya çalışan insanlara inat insanları bu t. kağıdından uzak durmaları konusunda uyarıyorum..20 yıldır borsada hisse alır satarım bunun kadar ........ sını görmedim..bence bu hisse felan değil..bildiğiniz t. kagıdı..

Eğer bir forum başlığında;

* Gaza geldiydim de girdiydim hisseye zamanında DA,
    * Çıkamadım ama tuvalet kağıdı bak ha!
    ,

DENİLİP...

* Hisse hakkında olumlu görüş paylaşıp,uzun vadeli yatırım yapmanın mantıklı durduğunu / kademeli alım yaptığını söyeyenleri hisse pazarlayıcısı ilan ediliyorsa...

VE

* Bu şekilde küçük yatırımcıyı birileri korumaya çalıştığını söylüyorsa...

YÜKSELİŞ TRENDİNİN BAŞLAMAK ÜZERE OLDUĞU ZANNEDİLEBİLİR...

6. Merak etme sen,millet gazoz kapağı ile hisse satmıyor.Herkesin aklı - fikri var...Borsada bir yatırım tarzı var...Kademeli alıp,belli bir fiyata kadar unutmak...Bu da benim tarzım.BOZDU MU BİRİLERİNİ BU YÖNDE PAYLAŞIM YAPMAK?

7. Şimdi 'hisse kademeli alınıp, uzunvadeli tutulabilir !' diyenleri hisse pazarlayıcısı ilan ederler, ky biraz satsın...'Kısmen iyileşme var' derler...

NEYSE.....

8. Ben birazdan elimdeki lot miktarını gösteren ekran görüntüsü foruma ekleyeceğim,delikanlıysan sende ekle.Bakalım elinde hangi kademeden kaç lot var?

Sayfa 22/312 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •