Sayfa 22/948 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 169 - 176 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by haden Yazıyı Oku
    Joker bey sanırım sıra sizde, restinizi gördü amcalar
    bizede geregini yapmak düşer halk yatırımı takip edin eger aşalara indirip biraz beklerlerse mallanıcam cok acele ediyolar asalara alış yazdıgım anda yukarı cekiyolar naz yapıyolar anlıcanız.ytd

2. Sevgili Üstadım! Eteğinizdeki bütün taşlar dökülmüş mü, kontrol ettiniz mi?.. Söyleye(bile)ceğiniz bir husus var mıdır, ya da açıklamak istediğiniz... Yarın çok geç olabilir... Sonra 2 yıl daha bu topikte uzun uzun yazar, saçmalardan seçmeler yapar, başınıza ekşirim, uyarmadı demeyin... Selamlar, saygılar, tüm ortaklara bol kazançlar...

3. Yarin ne olur tahminen zarar buyuyorda

4. Bir kağıdın yukarı gitmesi için hikayesi olması gerekmiyor ise aşağı gelmesi için de sebebi yoktur hele ki bu lanet tahta. Sanırım herkes yukarı hareket başladığında veya aşağı hareket başladığında aşağı yukarı hedefi öngörüyordur. Fakat döneceği yeri kimse bilmiyor işte. Artık bu saatten sonra önceki çanak 1.5 hedefte tutundu tutundu yoksa zaten geleceği yer belli 1.1 1.2 arası. Bundan zerre şüphem yok. Bu spk onayı verildigine göre olası sikayetlere karşı fiyat onay sürecinde oldukça yüksekti. Beklenti gerçekleşti. Joker e katılıyorum bilanço tirt gelecek. Hem de en az 4 5 dönem. Bunu zaten bekliyorum. Seans içi tepkileri forumda yorumlayalim istedim fakat kimse bişey demiyor. Adamlar işlemlere hakim aracı kurumlardan sonuca varmak imkansız . Zararda olanlar tahtayı bilmiyor. Kafamda sadece 1 tane soru kaldı onu şimdi yazmıyorum. Kademeleri boştu bugün çakma sünnetli Citi görüntüye devam ediyor. Bu grafiği çok yerde paylaşıyorlar sanki flama her zaman tutacak gibi. Beklenti yaratıyor bu herifler asla herkesin beklediğini yapmadı. Dikkatli olmak lazım ytd

Sent from my SM-N900 using hisse.net mobile app

5. aylik silver

6. Joker sen bu seviyeden 1 lot almazsın . 120-130 araligina kadar beklersin. Alirsan gormek isterim .

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7. Bu tahtada isteyene mal çok... Son bir haftada pasife yazıldığım her lotu aldım. Hem de işlem gördüğü değerin 2-3 barem altına. Kademeler boş zaten, alıcıyı bulmaya görsün, hiç affetmiyor... Uçuşa geçmeden az önceki 1.1x bandında yatayda kaldığı süreçte ise asla pasife yedirmiyordu... Üstadın dediği gibi bu lanet tahta nedensiz uçabildiği gibi (ki bence olası şikayetler, rahatsızlıklar önlenmiş oldu böylece... İşte bu nedenle de genel kurula kadar düşüşün çakılma formunda gelmeyeceğine inanıyorum, tıpkı geçen yılda olduğu gibi... Geçen yıl da çakılma genel kuruldan sonra olmuştu... Yabancı fon temsilcileri katılmışlardı, hem de öyle bıyıklısından filan değil, harbi olanından...Bilmiyorum belki de züğürt tesellisidir benimkisi), nereden döneceği de kestirilemedi daha önce... Mastori Üstad, 2012'nin bakiyesidir, ben ise 2015'in kalıntısı... Temeli olmamakla birlikte, orkestranın sepet havası çalmaya başlayqcağı zamanı belirlemede dikkat etmeye çalıştığım 3 subjektif performans göstergem var, belki sizin de işinize yarar:
    1-)Topiğin canlılık seviyesi... Bir çok arkadaş muhtemelen son vagondan bindi trene... İlgi had sayfada anlayacağınız. Bir tur alım satımı saymazsak ben de bu guruptayım. Üstelik çoğunun da tahtayla önceden bir merhabası, muhabbeti olmamış... Günlük girip çıkan arkadaşlar da bir hayli yoğun... Bir de 1.8xlere atsa, oturacak yer kalmayqcqk buralarda, duyuyor musunuz ey tahta yapıcılar! Yani anlayacağınız zafer nidaları gelip de geçiyor sanki ( "Top seslerinde al, zafer nidalarında sat")...
    2-)Pasiften her kademeden alınabiliyor (alış ve satış emirlerim max 5 bin lot, bu arada)..
    3-)Topikteki algı operasyonunun boyutu... Herkes flamayı, 2.xleri bekliyor, birleşme hikayeleri filan da tam gaz, gırla gidiyor...
    Anlamadığım tek husus ise hala kademeler bomboş, işlem hacmi bir türlü yerli yerine oturmuyor gibi geliyor, heybeye konan mal göz önüne alındığında... Belki şu meşhur grafiğin uçuş dönemi ile yatay ve düşüşe sardığı dönemin altında kalan alanların farkına bakmak gerekir... Bana hala eşitlikten çok uzakmış (yani mal hala kucaklarındaymış) gibi geliyor... Malın miktarından daha fazla önem taşıyan parametrenin ise ortalama maliyet olduğunu da unutmamak gerek, bu arada... Özetle aslında girift bir çok bağımlı değişkenin bulunduğu kaotik bir seri söz konusu olan... Ve korkarım ki, yine çözülemeyecek, yine çoğumuzun canı yanacak, bir kısmımız da önümüzdeki harekete kadar kılıç artığı olarak kalacak... O yüzden şu ünlü filmin repliğinde geçtiği gibi; "uyumamak gerek". Çünkü uyursak, yaşama şansımız kalmayacak...Selamlar, saygılar, bol kazançlar...
    Yatırım tabsiyesi değildir...

8. Anlamadığım bişey var ve bilgi paylaşımı açısından önem arz ediyor. Sn.Kemosabe 2-3 kademe alta yazılan alışları veriyorlar diyor, Sn.Joker ise aşağılara alış yazdığımda yukarı çekiyorlar diyor. Derinlik bilgisine göre görebildiğimiz kademelere bakılırsa 10 kademe altına yazmış olsa Joker max., onu da vermiyorsa spek efendi, o zaman niye 2-3 kademeyi veriyor. Ben anlamadım. 10 kademe altına alış yazılıyorsa adam niye yukarı çeksin? Anlayamadım

Sayfa 22/948 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •