Sayfa 22/1002 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

1.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Hiç bitmiyor. Habire sürekli yakalanıyor. Kaynağı nereden?

Küçükbaş hayvan yüklü tırda 123 kilogram uyuşturucu ele geçirildi.

Adana'da, küçükbaş hayvan yüklü bir tırda 123 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi, olayda 2 şüpheli tutuklandı.

https://www.trthaber.com/haber/turki...di-822242.html

Ambulans ile uyuşturucu sevkiyatı... Kilolarca 'skunk'

Balıkesir de özel bir ambulansın içerisinde uyuşturucu ve bir tabanca bulundu, olayla ilgili 3 şüpheli gözaltına alındı.

https://www.sozcu.com.tr/ambulans-il...su-skunk-p9539

2. Türkiye İstatistik Kurumu ve Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası işbirliği ile yürütülen tüketici eğilim anketi sonuçlarından hesaplanan mevsim etkilerinden arındırılmış tüketici güven endeksinin Aralık ayı sonuçları açıklandı.

TÜİK verilerine göre Tüketici Güven Endeksi, Aralık ayında 77,4 oldu. TÜİK ve TCMB’nin ortak yürüttüğü tüketici eğilim anketi sonuçlarına göre hesaplanan tüketici güven endeksi, Kasım ayında 75,5 seviyesinden Aralık ayında %2,6 oranında artarak 77,4 olarak açıklandı.

Nankörlere duyurulur.

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    aman reha bey altının tarihinde yok öyle 2400'lü rakamlar bir daha bak, 850 olmasın o..?
    enflasyona* göre düzeltilmiş ... *usa enflasyonu ....
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    göynüm darda, fikrim
    sorar seni, seni yâr
    bir fidanda iki yaprak
    yaz seni beni yâr

-Aşık Hamzâi Sütbıyık - iç anadolu yöresel
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. 250 diyorum.
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

pas geçecek

7. Fifi diyorum.

Bir fifide benden
    Zaten biride fifi ettik dememişmiydi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 22/1002 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •