Onemli Gunler Banner
Sayfa 22/269 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 2145 madde; 169 - 176 arası.

Konu: TRKCM - Trakya Cam

1. Sürekli sürekli teknik çiziyorlar sosyal medya serçeden,her çizilen olmuyor birdaha,oda olmuyor birdaha,yine olmuyor birdaha tekrardan,anam babam olmuyorsa olmuyordurda,
    10 tane çizgi çekilen ,10 tane grafikden biri elbet tutacak be,
    Teknik teknikde hani nerde.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

2. TRKCM - Trakya Cam

Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Görüldüğü üzere son 2 ayda CITI, hisselerinin %5 ini portföyden çıkarmış..
    Döşe bankda %1,30 luk çıkış yapmış...

ikisinin toplamı iş bankasını geçiyor.

Piyasayı düşüren DÖŞE bank ve CİTİ bank...
    Sn hermes tahtayı işmi baskılıyor,yabancımı baskılıyor,bunu netleştirelim,

Size zahmet şişenin 3 lerden 5 lere yaptığı çıkışdaki yabancı alım ve satımında koyarsanız grafik eşliğinde daha net olur konu ,yabancı orda o denli mal sattıki hisse ona rağmen gitti,yabancı sattığında hisse düşer doğru değildir,

Yabancı satıyorda sebep ne peki kardan zararamı döndü hayır,karı azaldı,sabah sormuş idiniz peki geçen seneki karın ederi o rakamlarmıydı peki ,şimdi kar cüzzide olsa düşmenin karşılığımı bu satışın karşılığı,

Dizayn etme maalsef bunun adı,yada şekilleme,yabancı satar kar düşer hisse yine gider,kar artar yabancı alır hisse gitmez peki neden teknikde git der halbuki sebep ne ,çizimler yapılır ha ondan dolayı burda şu var denir ondan gitmiyor denir ama diğerindede ondan var o nasıl gidiyor dersin illa bir mazeret bulunur,

Ttraktör mesela ne olduda düştü ciddi kar düşüşü oldu,240 milyondan 110 milyon tl ye,peki zarar ciddi düşmesine rağmen ciro dahi düşmüş iken nasıl olduda 20 lerden 60 lara geldi ,

Bu vb. Olumlu yada ttrak örneğini çürüten örneklerde elbet olur ama soru basit,karı ciddi düşen hisse düşdüğü yerden %200 e yakın nerdeyse tepki veririken,

Trakyada cüzzi düşen kar varken yinede beklentiden iyi gelmiş iken yabancı neden satıyor ,hemde birleşme değerleme varken,

Teknosa mesela neden yabancı teknısa alır varmı açıklması yada spor hisselerini yabancı neden alır varmı cevabı ,cevabı olan varsa hemde kendince mantıklı açıklmada yapıyorsa borsanın b sinden anlamıyordur,

Sonu yok bunların boşa uğraşıp konuşuyoruz borsa tamamen adil olmakdan iyice çıkıp mide bulandırıcı oldu artık benim için,işleminden tutundan fiyatlanmalara kadar .

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : toibek; 19-02-2020 saat: 14:46.

3. Kademeler 3,62 'ye kadar bomboş oldu.. biri fena boşalttı.

Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Suan alis kademeleri hic olmadigi kadar bos. Biri asagi kadar cizebilir isterse.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Idlibe girecez dedi cb sicti borsa. Buda onden mendil sallayani duserken zaten. Kademeleri kimse doldurmuyor saldikca saliyor.

Is yatirimda destek olmuyor bugun olacagada benzemiyor. Trakyadaki son 15 gun ki islemleri doce harici anlam veremiyorum. Yukardan alan asagidan bosaltiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Is yatirimda destek olmuyor bugun olacagada benzemiyor. Trakyadaki son 15 gun ki islemleri doce harici anlam veremiyorum. Yukardan alan asagidan bosaltiyor.

Yabancının maliyeti çok şok aşşağılarda hocam... adamlar yukardan bozduruyor... onlar için 4 liradan vermiş, 3.5 dan vermiş bir şey değişmiyor...
    Citi ve döşenin elindeki mallar iş yatırımı geçiyor... haliyle iş yatırım karşılık veremiyor... yüzde 29 a çıktı payı..
    Borsa işini bıraktım. Foruma öylesine yazıyorum, sakın kaale almayın.

Sayin hermesj metro yatirimin anlik elinde ne kadar lot bulunuyor son takaslara gore bakabilirseniz sevinirim. Iyi aksamlar.
     Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Yabancının maliyeti çok şok aşşağılarda hocam... adamlar yukardan bozduruyor... onlar için 4 liradan vermiş, 3.5 dan vermiş bir şey değişmiyor...
    Citi ve döşenin elindeki mallar iş yatırımı geçiyor... haliyle iş yatırım karşılık veremiyor... yüzde 29 a çıktı payı..

Sayfa 22/269 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •