Sayfa 22/250 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1994 madde; 169 - 176 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1. beklemekten başka çaremiz yok
    ki yatırım tam da budur..
    ben kendi adıma büyüme potansiyeli beklediğim için buradayım..

beyenmeyen gider
    anlık dalgalanmalar elbette olacak
    bunlar genel resmi unutturmamamlı..
    inşallah tüm ky kazanır..

ytd

2. Şimdi şirket halka arzinin altinda. Halka arzdan sonra ek bir imalathane yapti, piyasa degeri 1.5 milyon iki makine aldi. Duran varliklari dolar sebebiyle en az 3 kat degerlendi. Yurt ici iken yurtdisinda onun uzerinde ulkeye ihracata basladi. 1.5 milyrlik pastadan 30 milyonluk pay alacagim 2 senede diyor. Sermayemi 5 e katlayacagim diyor yani. Nakit icinde faizsiz 25 milyonluk kredi buldu. Eger ki burdan yukselmezde duserse bende yatirimcisi olarak hem yasal hem bireysel hakkimi ararim. Simdi biz adamlara guvendik. Fason firma degil diye. Buyuyeceginede inaniyorum. Halka arzinin altinda ve bolunmemis. Bekleyecegiz. Insallah bi kent gibi bi ulker gibi buyuk bir firma olur.

Sent from my GT-I9060I using hisse.net mobile app

3. Amin

Sent from my SM-N920C using hisse.net mobile app

4.  Alıntı Originally Posted by garigen Yazıyı Oku
    iflas v.s edeceğini boş şirket olduğunu düşünen desteksiz yorum yazan milleti etkileme eğilimde olan kim varsa biraz kap haberlerini okusun ve şirketin faaliyet raporlarına baksın lütfen! batacağını düşünerek komik saçma yorum yapan ve sayfada nöbet tutan kim kimler varsa,kokmuş dedikleri ciğeri beklemesin! inancın yoksa burda kime hizmet etmek için yazar çizer bu insanlar !? boş tenekeden çok ses çıkar.maksat gürültüdür bıktırmadır. kim bir alternatif sunmadan gerçek bilgi paylaşmadan ve kötüleme gayreti içindeyse o 2 yüzlüdür. yalancıdır,aksini ispat edemediği sürece durum budur ve 3-5 hesaptan kendilerini çözenlere farklı rumuzlarla yazarlar.kimseye 5 krş faydan yoksa bu sanal alemde zararında olmayacak! yarın bir şikayet konusunda biri senin desteksiz habersiz sallamalarından dolayı zarar eder ve yasal şikayette bulunursa sıkıntı olur. (bu yazdıklarım genel manadadır kimseyi hedef almıyorum çoğu beklentili hisselerin sayfasında yıllardır ayni yazıları görüyorum yalan yanlış yönlendirme olduğunu anladığım yerde cevabını yazdım bu tiplere) Allah herkesin gönlüne göre versin .. kötüye kötü iyiye iyi günler versin.
    Beyefendi Merhaba ;

Halka arz olduğu günden bu yana bu şirket yatırımcısına kaç kuruş kazandırmış bilginiz var mı ?
    Cevap veriyorum 0 (sıfır) kuruş . Şirketin yıllık bilançoları ortada yıl yıl inceleyebilirsiniz . Bunları yıllık olarak incelediğinizde iki şey görürsünüz 1.Şirketin her yıl zarar ettiği 2.Genel yönetim giderlerinin şirket zararlarından büyük olmasıdır . Bu iki veriyi analiz ettiğimiz zaman şirketin şeffaf yönetim sergilemediği manasına gelmektedir.Şişirilmiş genel yönetim giderleri , şirketin ürünlerini doğru müşteriyle buluşturmadığı , ürün kalitesi ve ürün fiyatlamalarının küresel veya ülkesel rekabetin dışında kaldığı da bunların cabasıdır.
    Beyefendi ;
    Amacımız OYLUM Sınai A.Ş Firmasını kötülemek değil durum tespiti yapmaktır. Aynı zamanda sizden daha uzun süredir bu tahtadayım ve yüklü miktarda bu şirkete yatırım yapmış birisiyim .
    Bu sebeple kötü ithamlarınızı aynen size iade ediyorum.

İyi Günler iyi yatırımlar.

5.  Alıntı Originally Posted by garigen Yazıyı Oku
    iflas v.s edeceğini boş şirket olduğunu düşünen desteksiz yorum yazan milleti etkileme eğilimde olan kim varsa biraz kap haberlerini okusun ve şirketin faaliyet raporlarına baksın lütfen! batacağını düşünerek komik saçma yorum yapan ve sayfada nöbet tutan kim kimler varsa,kokmuş dedikleri ciğeri beklemesin! inancın yoksa burda kime hizmet etmek için yazar çizer bu insanlar !? boş tenekeden çok ses çıkar.maksat gürültüdür bıktırmadır. kim bir alternatif sunmadan gerçek bilgi paylaşmadan ve kötüleme gayreti içindeyse o 2 yüzlüdür. yalancıdır,aksini ispat edemediği sürece durum budur ve 3-5 hesaptan kendilerini çözenlere farklı rumuzlarla yazarlar.kimseye 5 krş faydan yoksa bu sanal alemde zararında olmayacak! yarın bir şikayet konusunda biri senin desteksiz habersiz sallamalarından dolayı zarar eder ve yasal şikayette bulunursa sıkıntı olur. (bu yazdıklarım genel manadadır kimseyi hedef almıyorum çoğu beklentili hisselerin sayfasında yıllardır ayni yazıları görüyorum yalan yanlış yönlendirme olduğunu anladığım yerde cevabını yazdım bu tiplere) Allah herkesin gönlüne göre versin .. kötüye kötü iyiye iyi günler versin.
    Amin kardeşim...
    Haklısın ama burda art niyetli kişilerin yazmasınıda kimse engelleyemez.
    Uyarıların için saol

6. Eski topiğede baktım
    Burdada durum farklı değil mutlaka tahtayı yönlendirmek isteyen kişiler olcaktır herkes kendi bildiği doğrulara göre yatırım yapar
    İnsanları yönlendirmek için algıya oynayan kendini belli eder sanki tek akıllı kendisi...

7. hisse saatlik bollingera göre fiyatı azalarak devam ediyor..ikili dip yaptı, bakalım tamam mı devam mı?illaki tepki gelecektir..burada al sat yazmak bence vebali büyük..herkes kendi kar ve zararını çekiyor..ben de bekliyorum..ama uzun vadeli tutmam al sat yaparım.tahta zaten çok hareketli.alanın elinde kalıyor

8. Fuar bitmek uzere insallah bugun yarin guzel bi haber gelirde
    su hareketsizlikten kurtuluruz

Sayfa 22/250 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •