Sayfa 22/2241 İlkİlk ... 12202122232432721225221022 ... SonSon
Arama sonucu : 17928 madde; 169 - 176 arası.

Konu: ...:::vobelıt:::...

1. dow alçalan trend direncini yukarı kırmış,bist ise yeniden yukarı gidiyor ilk hedef 116800 deki boşluk,117-118 bandına takılıp geri 115 altına mı inecek yoksa 121-122 bandını mı hedefleyecek izliyoruz.......ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    dow alçalan trend direncini yukarı kırmış, .......ytd
    Hocam Dün dow'u
    teknoloji hisseleri itti bugün de ftse techmark zıpladı nasdaq çok olumlu ..
    şirket bilançoları orada da iyi geliyor gelecek beklentisi de sürüyor
    teknoloji rallisi yaşıyoruz da farkında değiliz sanki daha bize bulaşmadı eğer bu rüzgara takılırsak GERÇİ; her şeyi çok abartıyoruz
    dikkatli olmakta yarar var !

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Hocam Dün dow'u
    teknoloji hisseleri itti bugün de ftse techmark zıpladı nasdaq çok olumlu ..
    şirket bilançoları orada da iyi geliyor gelecek beklentisi de sürüyor
    teknoloji rallisi yaşıyoruz da farkında değiliz sanki daha bize bulaşmadı eğer bu rüzgara takılırsak GERÇİ; her şeyi çok abartıyoruz
    dikkatli olmakta yarar var !
    F/K DOW 32 hayli yüksek,birçok analist makul rakamın 20 olduğunu söylüyor,ya dow düzeltme yapacak ya da karlar artacak bakalım.......ytd

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    ben çıkıyorum RENKLER endeks in DİLİ OLABİLİR Mİ ?

14-02-2018, GÜNÜ Saat15:55 te yazımız Gap'lı aşağı yukarı açılışların olduğu dönemleri sevmiyorum,
    ..böyle borsalar Biz minik yatırımcılara göre değil.. SABIR

5. Selamlar,

rosense arkadaşın teklifi üzerine bu başlığı farketmemiştim. Vob topiği epey bir bozmuştu, bilgi paylaşımını komple bırakmayı düşünüyordum.

Kaliteli bir topik olması dileğiyle. Grafik ile konuşmayanları kesinlikle çöp yapalım.

6. Bazı hisseler görsel açıdan göze hitap ediyor ve her şey belirgin.

7. SAYIN berryforeva kalitenin yükselmesi bizlerin elinde olan bir durum
    inşaallah çabayla yükseltiriz

GÜNLÜK grafikte sağdaki OK İŞARETİNE GELME İHTİMALİ VAR MI ?

8.  Alıntı Originally Posted by berryforeva Yazıyı Oku
    Selamlar,

rosense arkadaşın teklifi üzerine bu başlığı farketmemiştim. Vob topiği epey bir bozmuştu, bilgi paylaşımını komple bırakmayı düşünüyordum.

Kaliteli bir topik olması dileğiyle. Grafik ile konuşmayanları kesinlikle çöp yapalım.
    topiğin giriş kısmında, başlığın açılma motivasyonu var..buna riayet edildikten sonra, grafik, strateji, yorum vs paylaşım yapılabilir.

Sayfa 22/2241 İlkİlk ... 12202122232432721225221022 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •