Onemli Gunler Banner
Sayfa 22/639 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 169 - 176 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Seddülbahir üstad bugünkü artış ile ilgili yorumunuzu öğrenebilir miyiz.
    teşekkür ederim...
    Geçenlerde bahsettiğim ikili takas kanalının ikincisindeyiz."Dejavu" hissi yaratır,bir önceki zirvenin geçilmesiyle;bir daha geri dönmez.Önceki zirvenin aşılması şarttır,aksi takdirde bina temelinden yıkılır.Dipnot olumlu mu,olumsuz mu sualinin teknik ifadesidir.

2.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Geçenlerde bahsettiğim ikili takas kanalının ikincisindeyiz."Dejavu" hissi yaratır,bir önceki zirvenin geçilmesiyle;bir daha geri dönmez.Önceki zirvenin aşılması şarttır,aksi takdirde bina temelinden yıkılır.Dipnot olumlu mu,olumsuz mu sualinin teknik ifadesidir.
    hocam bir önceki zirveden kastınız ne idi acaba rakamsal olarak...

3.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    hocam bir önceki zirveden kastınız ne idi acaba rakamsal olarak...
    0,42 üzerine ne kadar kısa sürede çıkarsa,bir sonraki tepki o denli sert olacaktır.

4. Seddülbahir hocamın analizine sonuna kadar katılıyorum... 42 hacimli bir şekilde gecilirse özellikle çarşambaya kadar hacimli yükselişe devam ederse zaten güzel haberler gelecek diye beklentiye girerim kendi adıma...

Bundan sonra patronun şirketine ne denli sahip çıkıp çıkmadığına şahit olacağız. 1 yıldan fazla süredir yatırımcısına çile çektirdi. Onur vicdan gurur var ise çarşamba günü ve sonrası halka 2.5 liradan arz ettiği batık algısını oluşturduğu şirketine sahip çıkar ve vaat ettiği birçok girişimi gerceklestirir...

Tekmeyi hep bekledik inşallah hakkımız olan çorbayı içme faslı hepimize nasip olur...

Yazdıklarım tamamen beni bağlar yatırım tavsiyesi değildir

5. umarım cuma niyetine bugün kalıcı bir şekilde 40 kuruşu geçeriz...
    yakın pazar kağıtları belki memsanın gazıyla artışa geçmeye başlar...

6. hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar,bu günün hürmetine kazançlarınızı Rabbim bereketli eylesin

7. 883 lotla 38 de uzlaşıyor,1815 lot alışta bekliyor

8. 964 lotla 39 uzlaştı,1675 lot satışta bekliyor
    toplamm alış:52346 lot
    toplam satış:79689 lot

Sayfa 22/639 İlkİlk ... 1220212223243272122522 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz