Sayfa 220/1312 İlkİlk ... 1201702102182192202212222302703207201220 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Kusura bakma da, senin bu mesajı okuyunca aklıma direk kedi-ciğer meselesi geldi
    Benim 40 bin dolar peşinatım olmuş 220 bin dolar
    Bu gelmiş 400 bin dolarlık evi almaktan bahsediyor.

Gelde anlat..

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Kusura bakma da, senin bu mesajı okuyunca aklıma direk kedi-ciğer meselesi geldi
    konuttaki kazancınızı ( konut yatırımcısı iseniz ) sadece bir başka konutla kıyaslayarak ölçebilirsiniz diye bir yazım vardı. geçmişi oradan geliyor yani.. burada yazmıştım.

yine böyle aptal aptal gülenler olmuştu.

ee malumun ilanı olmuş işte.

hayır ilanı verip burda yayınlayan kendisi nesine şaşırmış gibi yapıyor işin orasındayım ben

ama proje bitmeden değil bittikten sonra alacak kadar benden zekası yüksektir

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    konuttaki kazancınızı ( konut yatırımcısı iseniz ) sadece bir başka konutla kıyaslayarak ölçebilirsiniz diye bir yazım vardı. geçmişi oradan geliyor yani.. burada yazmıştım.

hayır ilanı verip burda yayınlayan kendisi nesine şaşırmış gibi yapıyor işin orasındayım ben
    Senin geçmiş yazını seviyim

Şimdi ben 40.000 dolar ile ev almasaydım şu an cebimde faiz vs 45.000 dolar olacaktı

380.000 tl yani.

Tl mevduata bile koysam şu an pturduğum evde kiramı karşılamazdı

Aylık vereceği 6000 tl

Ancak şu an 220.000 dolar bedelini bankaya koysam 1.850.000 tl aylık 30.000 tl den fazla faiz getirir. 7000 kiraya versem aynı evde oturup ayda 23.000 cebimde kalır.

----

Diğer hususa gelşnce ben o bahsettiğim yeni projeden, niteliksiz, aprtmandan hallice 3+1 e 3.3 milyon vermem. Giderim 3 milyona 4+1 alırım oturduğum siteden.
    Vereceğim de 1.2 milyon fark olur

Peki ya 5 yıl önce 40.000 dolar ile ev aldığımda gülen senin cebinde 45.000 dolar var şu an.

Benim 130.000 dolar fark vererek alacağım eve sen 305.000 dolar daha koyman lazım 45.000 dolarının üzerine.

Hadi bu hesaba da muhalefet olacak ne yazacaksında güldüreceksin merak ediyorum

5. Gerçekler acıdır, acıtır. Selesiz bir bisiklete oturmak kadar olmasa da

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku

hay senin aldığın alacağın evi seveyim bende .

ben ne diyorum sen ne.

bu kadar geri zekalı olabileceğini bilsem zaten yanıt vermezdim.

benim evimde var yazlığımda var egede denize 700 mt. o yazlık bile yeni bir yazlık aldıracak kadar kazandırmadı diyorum kendi açımdan neredeyse bedavaya aldığım yazlık. şimdi satsam şu eder muhabbeti 15 senedir beton beyinlere kazınmış.

şu kadar eder bile ben muhabbetini yapmıyorken. gelmiş ayda bir evinin değerini söyleyek kadar eziksin.

türkçe olarak yazdığım analizi bile anlamayacak kadar geri zekalısın.

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Gerçekler acıdır, acıtır. Selesiz bir bisiklete oturmak kadar olmasa da
    kardeşim gel terasta bira içiyorum eşlik et.

ezikliğine yakından bakayım.

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    hay senin aldığın alacağın evi seveyim bende .

ben ne diyorum sen ne.

bu kadar geri zekalı olabileceğini bilsem zaten yanıt vermezdim.

benim evimde var yazlığımda var egede denize 700 mt. o yazlık bile yeni bir yazlık aldıracak kadar kazandırmadı diyorum kendi açımdan neredeyse bedavaya aldığım yazlık. şimdi satsam şu eder muhabbeti 15 senedir beton beyinlere kazınmış.

şu kadar eder bile ben muhabbetini yapmıyorken. gelmiş ayda bir evinin değerini söyleyek kadar eziksin.

türkçe olarak yazdığım analizi bile anlamayacak kadar geri zekalısın.
    Ben sana evin var mı diye sordum.
    Benim aldığım eve ve hesabıma laf ettiğin şeylere cevap verdim ve hesabının saçma olduğundan doğrusunu yazdım
    Bunu dahi anlayamayacak iq ya sahip olduğundan kendi mal varlığını söylemişsin

Bende söyliyim mi, matbaacıyım 2015 te 3 liradan euro ile 180.000 euroya aldığım 4+1 renkli offset makine şu an 250.000 euro.

107.000 tl ye aldığım highline yeni kasa 2017 tiguan şu an 400.000 tl 2. Eli.

Daha 6 ay önce aldığım 30 ton karton tonu 4500 tl den şu an tonu 9000 tl.

Daha yazıyim mi?

Sayfa 220/1312 İlkİlk ... 1201702102182192202212222302703207201220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •