Sayfa 220/341 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 2723 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: ALMAD - Altınyağ Madencilik ve Enerji Yatırımları San. Tic. A.Ş

1. 2019 tsunamisi henüz dünyayı vurmadı,görücez kim mübarek ,kim değil,bu işler keser misali ,yüce yaradan bunlara el atar,izleyin pek yakında!

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Cinali nerde mağdur bir hisse var orda yatırımcı olarak goruyom seni uzgunum

yatırım tavsiyesi değildir.görüs ve tahmindir
    Kardes
    Yazi yazdigim hisselerin bazilarinda cuzi miktarda hissem var.
    Bunlar icinde kervansaray yt.holdig.fazla
    Anelt telekomda millete yardimci olmak icin yaziyorum ama ordakiler bunu haketmiyor.zamaninda yardim isteyen bir virmani beceremeyen mudahilligi beceremeyen insanlari yanlis yonlendiren bilgisiz ukalalar var.
    Alyaga gekince burda magduriyetim yok ama spk.nin zamanindaki uyariya ragmen geregini yapmamasinin hukuki surecine katki ve geregini baslattim.
    Sizde benden farkiniz yok herhalde benim yazdigim hisselerde gordugunuze gore.
    Spk.ya fazla guvenmeyin alyagda diyor ya gidin yonetim kurulunu mahkemeye verin buda yanlis bilgi gorustugumuz hukukcular ne diyor muhatabiniz alyag sirketidir.yonetim kurulu islemlerini sirket adina yapar ve sirkete karsi sorumludur.
    Yani spk.dan bir fayda gelmez.
    Ayrilma hakkinin 1.14 olmasi is isten gecmeden spk.ya resmen basvuruldu
    Ama buna cevap bile vermeyip sonrafan mahkeme yolunu gostermesi nasil izah edilir hemde cagri bittikten 1 gun sonra.
    Ben genel kurula katilarak serh verdigim icin bir sekilde davayi kazanirim sirketin yonetmeligin iptalini istemesi zaman kazanmak icin atilmis bir adimdir iptal olsa bile geriye islemesi hukuken mumkun olmaz dusuncesindeyim
    Saglikla kalin

Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Eee demek ki adamlar işi biliyor...
    Ayrıca nedense Davalar hep 13. Dairede açılıyor. İşi iyi bilen bir daire olmalı...

Zaten şirket birleşiminde Kervn a danışmanlık yapan ve sermaye piyasası işlemlerini yürüten mübareklerin kurumu idi. Hatta zt kardeşlerden bitine önemli miktar kervn hissesi de vermişti...
    Dava danistaya acilir ve konu olarak 13.daireyi ilgilendirdigi icin dava orada gorulur.yani burada bir anormallik yok.
    Burada alyag sirketi yonetmeligi iptal ettirebilse bile geriye islemesi hukukun genel prensibi olarak mumkun değildir diye dusunmek lazim
    Saglikla kalin

Abi bir yönetmelik iptalidir gidiyor.anlqmadiigim alyağ SPK nin bir maddesinin külliyen yürürlükten kaldırılması için mi dava açmış.bu çok saçma buna hakkı varmı. Yoksa SPK nin maddesinin yaptığı işlemde uygulanamayacaği iddasiylami dava açmış.sayin cinali

5. Anlaşılması gereken Alyağ şirket,spk. ise borsa genel kanun uygulayıcısı olmasıdır.Burada hatanın çabuk ve zamanında düzeltilmediğinden yaşanan kyk maduro ları belki Alyağ yönetimide müdahil olmuştur.Sonuç kararları en son spk versede karardır.Gecikmesi de dahil sorumluluğundadır.Açıklama istenecektir, istenmelidir.Alyağ yön.timi dava açmayıp, açıklama isteyerek uzlaşma,(kyk+spk ile) anlaşma makul olabilirdi.Halada olabilir! İşi bilerek çıkmaza girmesine yol açmak fiili işleniyor mu?,şu an evet diyebiliriz. Vazgeçmeliler burdan yazıyorum sonu kötü olacak hepsinin önü tıkanacaktır, bilginize.!"Zaman en iyi ilaçtır.!"

Abi bir yönetmelik iptalidir gidiyor.anlqmadiigim alyağ SPK nin bir maddesinin külliyen yürürlükten kaldırılması için mi dava açmış.bu çok saçma buna hakkı varmı. Yoksa SPK nin maddesinin yaptığı işlemde uygulanamayacaği iddasiylami dava açmış.sayin cinali

Onemli nitelikte isleme ait tebligin bir maddesinin iptalini istiyor.
    Ayrica spk.bulteninde yayinlanan 1.14 olan ayrilma hakkina ait kararin iptalini istiyor.
    Uzun bir surec baslamis oluyor

Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Onemli nitelikte isleme ait tebligin bir maddesinin iptalini istiyor.
    Ayrica spk.bulteninde yayinlanan 1.14 olan ayrilma hakkina ait kararin iptalini istiyor.
    Uzun bir surec baslamis oluyor
    Eğer boyleyse çok saçma malmi bunlar.hem kanunu cigniyor sonrada iptalini istiyor.o zaman suçu işlemeden iptal isticen.sonra geriye doğru islenmez iptal olsada cinali in dediği gibi

Eğer boyleyse çok saçma malmi bunlar.hem kanunu cigniyor sonrada iptalini istiyor.o zaman suçu işlemeden iptal isticen.sonra geriye doğru islenmez iptal olsada cinali in dediği gibi

Topu taca atmak surec uzatmak sirketleri yakin izlemeye aldirmak ve de sirjet paralarini disari cikarmak bunlarin kolay becerdigi isler.
    Son 2.44 kardes sirketinden hisse almak son örnek.
    Spk.ya da bir sey yaz garip borsaci kardes bunlar suc ortagidir.
    Sana ayrilma hakki 1.14 diye yazilmis sen bu uyariya birsey yapmamissin bu suca irtak degikde nedir.
    Saglikla kal vede spk.yi elesturmekten korkma

Sayfa 220/341 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •