Onemli Gunler Banner
Sayfa 220/243 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon
Arama sonucu : 1938 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. Kalan yatırımcı dostlara bol kazançlar.Kısada iyi kazandırdı.Teşekkürler BRISA.

2.  Alıntı Originally Posted by YAŞLIKURT Yazıyı Oku
    Kalan yatırımcı dostlara bol kazançlar.Kısada iyi kazandırdı.Teşekkürler BRISA.
    Geri gel dostum yüzde 10 karlısın ......

3. Düşünmedim değil valla
     Alıntı Originally Posted by 0634 Yazıyı Oku
    Geri gel dostum yüzde 10 karlısın ......

4.  Alıntı Originally Posted by YAŞLIKURT Yazıyı Oku
    Brisa'nın Bridgestone markalı lastikleri Tırsan'ın lowbed ve platform tipi treyler ürünlerinde de kullanılacak

Kuruluştan yapılan basın açıklaması aşağıda bulunuyor:

Lastik sektörünün mobilite lideri Brisa, Tırsan Treyler ile uzun soluklu iş birliğine devam ediyor. İki şirket arasında yapılan yeni anlaşma kapsamında Brisa'nın Bridgestone markalı lastikleri Tırsan'ın lowbed ve platform tipi treyler ürünlerinde de kullanılacak.

Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki Brisa ile Türkiye treyler sektörünün pazar lideri Tırsan'ın uzun yıllara dayanan iş birliği, anlaşma kapsamında dahil edilen yeni ürünlerle genişlemeye devam ediyor.

Bu iş birliği kapsamında, özel Ar-Ge, tasarım ve üretim çalışmalarıyla ortaya çıkardığı yeni nesil lastikler ile sektörde fark yaratan Bridgestone'un, R179 ve R-Trailer 001 ürünleri Tırsan'ın lowbed ve platform tipi treyler ürünlerinde yerini alıyor.

Bridgestone bu ürünlerinde sunduğu, yırtılmaları önleyen gelişmiş ve güçlendirilmiş sırt ve rib tasarımı ile kullanıcılarına düzensiz aşınmadan uzak, sorunsuz ve uzun bir kullanım ömrü sunuyor.
    Kendi teknoloji, tasarım ve uygulamaları ile Türkiye'nin öncüsü olmanın yanı sıra, Avrupa'da en geniş ürün gamına sahip treyler üreticisi olan Tırsan, Bridgestone ürünleri ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefliyor.
    Brisa, treyler üreticileri ve son kullanıcı ihtiyaçlarını gözeterek ürettiği Bridgestone lastikler ile başta Tırsan olmak üzere tüm pazarın ihtiyaçlarını karşılamak ve pazardaki lider pozisyonunu sağlamlaştırma konusunda emin adımlarla ilerliyor.
     Alıntı Originally Posted by YAŞLIKURT Yazıyı Oku
    Yukarıdaki haberi önemsiyorum.Bu tip lastikler oto lastiklerinin kabaca 7-10 katı daha pahalı.Kar marjı güzel.
     Alıntı Originally Posted by YAŞLIKURT Yazıyı Oku
    Kalan yatırımcı dostlara bol kazançlar.Kısada iyi kazandırdı.Teşekkürler BRISA.
    Bence olmadı..

Tam PATLAK LASTİK çalışması..

5.  Alıntı Originally Posted by YAŞLIKURT Yazıyı Oku
    Düşünmedim değil valla
    Sayın yaşlıkurt 2010 dan bu yana taşırım takip ettiğim kadarı ile gitmeyen 2 hisse kaldı Netaş ve göreceli olarakta Brisa Netaş batık kurtarılama yı bekliyor ama brisa nın yatırımı tamam borcuda bitmek üzere biliyorum bundan sonra sahneye çıkacaktır diye bekliyorum...Yazdıklarımdan kimse etkilenmesin sadece düşündüklerimi yazdım al sat bilmem sadece alıp beklerim....YTD Herkese bol ve bereketli kazançlar.....Ha şunu da ekleyeyim bu iki hissede 2012 de bölündü

6.  Alıntı Originally Posted by 0634 Yazıyı Oku
    Sayın yaşlıkurt 2010 dan bu yana taşırım takip ettiğim kadarı ile gitmeyen 2 hisse kaldı Netaş ve göreceli olarakta Brisa Netaş batık kurtarılama yı bekliyor ama brisa nın yatırımı tamam borcuda bitmek üzere biliyorum bundan sonra sahneye çıkacaktır diye bekliyorum...Yazdıklarımdan kimse etkilenmesin sadece düşündüklerimi yazdım al sat bilmem sadece alıp beklerim....YTD Herkese bol ve bereketli kazançlar.....Ha şunu da ekleyeyim bu iki hissede 2012 de bölündü
    8 Ekim 2012 de ki fiyatı 4,24 lot başına . O gün dolar 1,74 tl yani Brisa 2,43 $ lot başına .. bir daha da o fiyatın altına inmemiş..

Şu an dolar 26,88 tl.. yani 2012 deki fiyatının ederi bile 65,50 tl ..

Peki bu firma o fabrikayı niye kurdu ? Zarar yazmak için mi ?..

Hayır.. AKBANK! a verdiği kredilere fahiş faizle para kazandırmak için..

Japon nun bundan haberi varsa, bir kaç tanesi yakında harakiri yapar..

Yoksa.. Bridgstone, bu uyanıklara bu işi bırakmaz..

Öyle 3 kuruş temettü ile yatırımcıyı uyutmayı sanayicilik sananlar aklını başına toplasın..

Sadece Türkiye' de değil, dünyada da rezil olurlar.. Allahtan biz de harakiri anlayışı yok..

Kısaca..

PATLAK LASTİK..
    Son düzenleme : izmirli_hoca; 19-07-2023 saat: 17:46.

7. Sayın izmirli hocam bunca yıl bekledikten sonra ne yapalım teknik bilgim yok al sat yapmıyorum. Biliyorum bir şey kazanmadığımı fakat bir netaş zade olarak ondan bir tık iyi diye bekliyorum. Umarım bunca yıldan sonra kazanırız. Herkese bol ve bereketli kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by 0634 Yazıyı Oku
    Sayın izmirli hocam bunca yıl bekledikten sonra ne yapalım teknik bilgim yok al sat yapmıyorum. Biliyorum bir şey kazanmadığımı fakat bir netaş zade olarak ondan bir tık iyi diye bekliyorum. Umarım bunca yıldan sonra kazanırız. Herkese bol ve bereketli kazançlar
    Böyle inad eden tahtaların sonunda çok ağır bedeller ödediğini şahsen tecrübe etmiş bulunmaktayım 32 senedir.

Ne bulursan at torbaya..

Örnek, Borusan, Ayçes, Maalt, Aksa...vb..

Sayfa 220/243 İlkİlk ... 120170210218219220221222230 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •