Sayfa 221/853 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

2. İhlas gayri menkul olarak arsalardan pay kapmak yada daha ucuza kapatmak için strateji uyguluyor olabilerler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. geçtiğimiz hafta hisseye yoğun bir yabancı ilgisi oldu.citi'nin hafta başında 1,694,221 lotu varken geçen hafta bunun üzerine 200,996 lot daha ekleyerek 1,895,225 lota ulaştı ve 3'ncü sıraya yerleşti.geçen haftanın en iyi alıcısı deutsche bank yabancı oldu.hafta başında 66,291 lotu varken bunun üzerine tam 320,887 lot daha ekleyerek 387,178 lot ile 17'nciliğe yükseldi.bu iki aracı kurumu önümüzdeki haftada dikkatle takip etmek gerek.özellikle deutsche oyuna yeni dahil olmaya başladı.eğer bu agresif alımlarına devam ederse mipaz'ı hafta sonunda çok farklı fiyatlarda görebiliriz.deutsche bu fiyatlardan bu kadar yüklü alım yapıyorsa daha önceki hisselerden edindiğim tecrübe ilk beşe girmeyi gözüne kestirmiş olabileceğidir.yabancı takasındaki değişim yeni haftaya girerken hisseye olan ilgiyi görebilmemiz açısından önemli.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. İhlas grubunun Dogan grubu hakkindaki haberleri bilincli olarak mi yaptiriliyor imar konusunda bilgi sahibi guc kaynaklari tarafindan.Sonucta bu isten epey kazancli cikacaklar.Hukumetin Doganla arasi gayet iyi gozukuyor.Bakalim bu isin sonunda şapkadan ne cikacak.

5.  Alıntı Originally Posted by temel analiz 1 Yazıyı Oku
    https://www.sahibinden.com/ilan/emla...94421612/detay

Arazimize 100-150 metre

İmarlı...

M2 sine 3.167 TL istiyor....

Bizim araziye yakın yerler buralar... Sultanbeyli, Battalgazi Mahallesi tam bizim bitişiğimiz olan mahalle...

İmarsız, hatta tapusuz yerlerin m2 si 1.000 TL den başlıyor... İmarlı minnacık parsellerinde m2 fiyatı 3000-4000 TL ...

Bizim bilançoda esas alınan m2 fiyatı 105 TL cik...

Geçen sefer değerleme firmasını SPK ya şikayet etmedim...Kıyamadım... Bu yıl gerçek fiyatla bir açıklamasınlar, varyaaa...SPK yada, BİMER ede, CİMER ede şikayet etmezsem namertim, hem değerleme firmasını, hem bağımsız denetçiyi, hemde MİPAZ yönetimini..
    artık çoktan mahalle içerisinde kalmış mipaz arazisi.buraya ve daha ilerdeki paftalara dahi imar hızla gelecek gibi.istanbul'da mahalle içerisinde İmarsız alan bulmakta onu İmarsız tutmakta neredeyse imkansız gibi.imar sadece mipaz arazisine gelmeyecek.binlerce insanı ilgilendiren icraatlar bunlar.seçimlerden çok önce bu yıl sonuna kadar bu iş netleşir diye düşünüyorum.buralarda yapılacak konut ve ticari alanların pekçok kişinin yüzünü güldüreceği ve istanbul'a büyük katkı sağlayacağı bir gerçek.ve bu işin acelesi var.imar değişikliğinin sahadaki pozitif etkileri seçimlerden önce görülmeli.
    Son düzenleme : hayki; 17-09-2017 saat: 01:04.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. imar geldiği an sayın temel analiz 1'in belirttiği gibi ilk bilançoda metrekare fiyatının mecburen 2.500-3.000 tl olarak yer alacağını ve hissemizinde bunu çok önce fiyatlayacağını düşünüyorum.malum borsada beklentiler alınır gerçekler satılır.beklentim bu yönde.

7. Öncelikle sayın hayki, temel analiz 1 ve diğer emeği geçenlere, değerli paylaşımlarda bulunup bizi bilgilendirdikileri için çok teşekkür ediyorum. SELAMLAR

8. Arkadaşlar ayrıca bu imar planının belediyeden geçmesi için belli bir süresi var mı? Daha doğrusu ne kadar zaman alabilir. Çünkü bu konu hissesinin seyri için çok önemli. Bilgisi olan paylaşımda bulunursa memnun olurum.

Sayfa 221/853 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •