Sayfa 222/1078 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Mardin özelinde merak ettiğiniz herhangi bir dönem alan satan yada takas lazımsa siz yazın ben eve gidince hemen ayarlayıp atarım
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Sn. T/A bende MatriksMobile var orada böyle bir imkan yok, PC versiyonu biraz daha ayrıntılı veri sağlıyor ama bu şekilde toplu bir veriyi verir mi bilmiyorum,

Eğer belirli bir hisse havuzu yaparsanız yani 10-20 arası ben takasları yayınlarım ama tüm hisseleri manuel takip biraz zor
    Mardin özelinde merak ettiğiniz herhangi bir dönem alan satan yada takas lazımsa siz yazın ben eve gidince hemen ayarlayıp atarım
    Benim yapmayı istediğim Açığa Satış verisi gibi Günlük Yabancı Takas oranlarını her hisse için yayınlamak. O nedenle elle tutulur veriler gerekiyor. Resimler bu işe uygun değil...

Takas verilerine bir yere kadar ben de ulaşabiliyorum ama MATRIKS 'in grafikleri ve verileri daha detaylı. MRDIN için özellikle ben almaya başladıktan sonra kimin elindeki malları aldığımı merak ediyorum. Spek 'in mallarımı yoksa dağınık olan malları mı bilemiyorum? Bu konu ile ilgili son 12 Aralık 2017 'den bu yanaki hareketleri görebilirsem çok iyi olur...

Aracı kurumlar MARTIKS 'i bedava veriyor. Fakat işlem yapma ve hacim şartı koyuyorlar. Ben fazla işlem yapmadığm için eğer MATRIKS 'i onlardan alırsam kendimi kasıp işlem yapma zorunda hissedebilirim. O nedenle uzak duruyorum. İşBankası 'nın sağladığı imkanlar kısıtlı. Aslında hesabı İşYatırım 'a aktarsam bütün sorun çözülecek. Bakalım şu yılbaşını bir atlatayım, gelecek sene için durum değerlendirmesi yapacağım. Bankadaki Müşteri Temsilcime bu yıl sonuna kadar hesabı orada tutacağıma dair söz verdiğim için şimdilik birşey yapamıyorum. Söz, sözdür...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. Sizin aldığınız mal Deniz de çıkmış ama bu tahtaya hakim olan kişilerin işlem yaptığı kurum mu onu ben bilemiyorum bunu bilebilmek için kağıdı çok iyi izlemek gerekiyor sanırım, başka merak ettiğiniz periyotlar varsa atabilirim, en fazla 100 er günlük periyot olarak izin veriyor sistem, isterseniz yılbaşından bugüne 100 er günlük olarak atabilirim, birde UBS baya mal almış sanırım bunu başka kuruma virmanlamış Citi olabilir

Sizin aldığınız mal Deniz de çıkmış ama bu tahtaya hakim olan kişilerin işlem yaptığı kurum mu onu ben bilemiyorum bunu bilebilmek için kağıdı çok iyi izlemek gerekiyor sanırım, başka merak ettiğiniz periyotlar varsa atabilirim, en fazla 100 er günlük periyot olarak izin veriyor sistem, isterseniz yılbaşından bugüne 100 er günlük olarak atabilirim, birde UBS baya mal almış sanırım bunu başka kuruma virmanlamış Citi olabilir
    Çok teşekkür ederim....

Deniz 'dei mallar bana gelmiş. Hayırlısı olsun.

Takas Analizi 'nden fazla anlamam. Günlük rakamsal veriler elimde olsa çeşitl analizler yapma imkanım olabilir ama bu şekilde veri veren bir yer henüz göremedim.

Her hisse için hangi kurum ne aldı ne sattı bunu günlük bulup database 'ye atıp sonra incelesek ortaya "kim aldı, kim sattı; kime virmanlandı" hepsi ortaya çıkar...

Bir de sana zahmet son Toplam Takası atabilirsen memnun olurum. Bendeki ile karşılaştırayım... Teşekkürler...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

7.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim....

Deniz 'dei mallar bana gelmiş. Hayırlısı olsun.

Takas Analizi 'nden fazla anlamam. Günlük rakamsal veriler elimde olsa çeşitl analizler yapma imkanım olabilir ama bu şekilde veri veren bir yer henüz göremedim.

Her hisse için hangi kurum ne aldı ne sattı bunu günlük bulup database 'ye atıp sonra incelesek ortaya "kim aldı, kim sattı; kime virmanlandı" hepsi ortaya çıkar...

Bir de sana zahmet son Toplam Takası atabilirsen memnun olurum. Bendeki ile karşılaştırayım... Teşekkürler...
    Rica ederim, sizin işinizi günlük alan satan görecekse her akşam atabilirim buraya yada Mardin sayfasına,

Geçmişe dönük verileri de ay ay yada hafta hafta atabilirim, yada söylediğim gibi 100 er günlük periyotlar halinde atabilirim

8. Yukarıdaki takaslar t+0 dır bu arada, dün bugün dahil değil

Sayfa 222/1078 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •