Sayfa 223/1049 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by mustaine Yazıyı Oku
    Bunun ICO'su Kasım-Aralık 2017 tarihleriymiş. Bitmiş sanırım bu ICO, bulduğunuz kaynak neresidir?
    İco başlayacağı gün ertelendi. Tabi ertelenmesinin nedeni teknik sorunlar. Dün son denemelerinde sorunsuz bir şekilde tamamlandığını açıkladılar. Zaten Komodo'da ico sitesini aktif hale getirdi. Bu ay bitmeden ico başlayacak gibi. Sağ olsun sayın krokodil benim sitenin hepsini buraya taşımış.

2.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın krokodil, bunlar benim yazılarım, ben de bir an şaşırdım, ne oluyor diye! icolar.net de hobi olarak açtığım bir site . Benim söylediklerimin sağlamasını yine benim yazdıklarımla yaparsanız kaybedersiniz.
    içimden bi ses bana bunlar sayın enfarktüsün tarzı dedi..ama ..yazayım didim..ama...vay anasını sayın seyirciler...

3.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Sayın krokodil, bunlar benim yazılarım, ben de bir an şaşırdım, ne oluyor diye! icolar.net de hobi olarak açtığım bir site . Benim söylediklerimin sağlamasını yine benim yazdıklarımla yaparsanız kaybedersiniz.
    olsun bana mantıklı geldi..sizin iskender hazır...ahahahahhahahahahahahha

4.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    olsun bana mantıklı geldi..sizin iskender hazır...ahahahahhahahahahahahha
    Hazırlıklara başlayalım.

5.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Hazırlıklara başlayalım.
    şu an iş yerimdeyim çocuklar sordu az önce abi ne oldu niye deliler gibi gülüyorsun dediler...beni güldürdünüz allah da sizi güldürsün emi...ahahahahhahahahahahahahah

6.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    şu an iş yerimdeyim çocuklar sordu az önce abi ne oldu niye deliler gibi gülüyorsun dediler...beni güldürdünüz allah da sizi güldürsün emi...ahahahahhahahahahahahahah
    Vallahi bende deminden beri kendi kendime gülüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by enfarktus Yazıyı Oku
    Vallahi bende deminden beri kendi kendime gülüyorum.
    sitenizin gönüllü tanıtımını yaptım..artık bir kaç komodo bonus verirsiniz..))

8.  Alıntı Originally Posted by krokodil Yazıyı Oku
    sitenizin gönüllü tanıtımını yaptım..artık bir kaç komodo bonus verirsiniz..))
    Siteden para kazanmıyorum, aksine ben insanlara onları zengin edecek bilgiler veriyorum, bonusları ben beklerim.

Sayfa 223/1049 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •