Sayfa 224/688 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 5504 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku
    Bunu ben de söyledim ve tahmin ettiğimi ve yüksek ihtimal olduğunu belirttim.. Arayın bir şirketi sorun, olmadı istanbuldaysanız çıkın şirkete gidin..ne bileyim Facebook'tan nazar saati bulun, ordan Mahsum özel'e ulaşın...Ya da nazar saatin sitesinde iletişim numaraları var, ordan arayın.. diğer tarafta yazdıklarını okuduysanız onları hatırlayın (sildiği için artık Yok o yazışmalar)..olmadı zararınız büyükse ve değecekse çıkın Diyarbakır'a gidin ve samimi olduğunuzu gösterin adama açık açık konuşsun... Sora belki sizin de düşünceniz değişir.... Parçaları birleştirince tek mantıklı açıklaması M.Ö ile anlaşmaya varılmış olması... başka hiçbir sebep Yok.. iflastan kurtulma falan hikaye...kurtuldu da Ne oldu? Holding, Emsan Emaye, Elektrosan, Elektromet, Elektropak, İleri Elektrik, Vs.. kağıt üzerinde faal olan tüm şirketleri bugün satıyorum dese hepsi 1 milyon lira etmez.. Tekstilkentte 50'şer metrekarelik iki kiralık ofisten ibaret hepsi..Edindiğim bilgiler ışığında Hala da iddia ediyorum, yükselecekse bu yükseliş mahsum için olacak...ve yükselecek!! Başka yolu yok... Mahsumun batması Cenk'in de sonunu getirir... Cezaevi Yolu dahi görünebilir..ayrıca şurda düşen her kuruş bana 960 liraya mal oluyor
    Bunu ben sana yazmadım. Başka bir sitede yazan arkadaş vardı. Epey bir zamandır ortalarda görükmüyor. Ben ona yazdım. Sen üzerine alınma kardeş. Hedef 1,80 diye kendini yırtıyordu. Mesaj onaydı.

Selim hocam bir zahmet derinlik atar mısın ne kadar derine indiğine bir bakalım
    YERYÜZÜNDE BÖBÜRLENEREK YÜRÜME!! ÇÜNKÜ SEN NE YERİ YARABİLİR NE DE BOYCA DAĞLARA ERİŞEBİLİRSİN...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Bu hissede kimsenin kimseye bir şey söylemesine gerek yok bence. ESEM hissesini alan kişinin parasını batık bir şirkete yatırdığını ve parasını çöpe attığını biliyor olması gerekir. O yüzden uçacak kaçacak diyenleri dahi sorgulamak bana göre yanlış. Foruma girip yorumları okuyan birinin nereye geldiği çok açık ve net. Kimseye kızmayın bence. Kendinize kızın. Bura da ne işiniz olduğu için. Biz o evreleri atladık. Şimdi paşa paşa bekliyoruz . İnse de tın çıksa da tın..

5. https://www.nazarsaat.com.tr/SLAZENG...#labels=1603-2
    bende hisse yok. takıntı yaptığı için ilgileniyorum esem sporla.

6. Sn akcaye, en güzelini siz yapmışınız. Biz hem takıntı yaptık hem de battık...

7. http://www.hepsiburada.com/esem?q=es...log01_60002705
    bir de bu var tabi. şartel martel üretim hızlı anlaşılan.

8. ESEM markasının ne işlere karıştığını artık zihnim almıyor. Mahallenin ..... olmuş durumda..

Sayfa 224/688 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •