Sayfa 225/653 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by archii Yazıyı Oku
    Siz hakketti ne yiyip ne içiyoruz vob şu anda %-11 de nası Bi rüya görüyonuz. Yarın sabah kabus var.27 de durursa iyi.altı 25 e gider
    Kısada günlük seanslık 27-28 olur gider-gelir- devre keser vs.. onlara bakmıyorum

ben.. Yukarıda da belirttigim gibi orta ve uzun vade konuşuyoruz.. Panik ile sattırıp

yola devam ederse kimse ağlamasın arkasından tekrar yazıyorum buradan..

29.20 - 30.00 üzeri haftalık-günlük kapanışları takip edecegim..

Yazdıklarım beni bağlar. Asla yatırım tavsiyesi değildir..

Saygılar.

2.  Alıntı Originally Posted by aokan1973 Yazıyı Oku
    Aselsan'da bist rüzgarına kapılır.
    Ama bir nebze daha dirençli olmasını ümit ediyorum.

Amerikan halkını yüzde 8'lik enflasyona ezdirmek istemeyen fed sonunda kendini piyasalara kabul ettirmiş görünüyor.

Nakiti olan uzun vadeciler için çarşamba güzel bir gün olabilir.
    Yerli manipülatörlerimizin globale nefesleri yetmez.

Seçilmiş bir kaç hisse ile endeksi tutma çabalarını acıklı bir şekilde izleriz yarın
    Yanlış yorumluyorsunuz. Ben şerh düşeyim. Alsalar ya borsaya verirken doları da yukarı.Hemde dolar endeksi şov yaparken.

Bundan sonra olacaklar başka şeyler. 2350-2400 gibi yorumlayanlar buraları yine ahlar vahlar çeker.

Shortcular bitti şimdi de longcular bitecek sonra sen sağ ben selamet.Yatırımcı olana bir şey olmaz.Hele doğru kağıtlarda olanlara piyango çıkar.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 13-09-2022 saat: 23:39.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yanlış yorumluyorsunuz. Ben şerh düşeyim. Alsalar ya borsaya verirken doları da yukarı.Hemde dolar endeksi şov yaparken.

Bundan sonra olacaklar başka şeyler. 2350-2400 gibi yorumlayanlar buraları yine ahlar vahlar çeker.

Shortcular bitti şimdi de longcular bitecek sonra sen sağ ben selamet.Yatırımcı olana bir şey olmaz.Hele doğru kağıtlarda olanlara piyango çıkar.
    Viop - vadeli çıktı yatırımcılık teknik analiz kısmen bozuldu. Piyasayı da allak bullak ediyorlar..

40 TL yolculuğu sekteye uğrasa da yola girildi bir kere. Batmış çıkmış vadeli işlem yapanlar düşünsün )

5. sabah 34 den satıp akşam 30 dan alan varmıdır acaba, yapabilen varsa deha bir trader olmalı yada oldukça ballı. hisse başına 4 tl diğer bir ifade ile %13 daha fazla hisse

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ADANA+İSTANBUL
    Gönderi
    2,409
    ASELSAN yabancı oranı 13 Eylül 2022 % 24,54. 12 Eylül 2022 % 24,54.
    Fark % 0,00. Hisse kapanış fiyatı: 30,00 TL (Kaynak İş Yatırım).

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.

Sabır acı kökleri, fakat çok tatlı meyveleri olan bir ağaçtır.
    Yasal Uyarı.Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. Sayın JUnge ISCTR bedelsiz vermeden önce kaç kez 5,4 lardan döndü ben hatırlamıyorum.Bedelsiz bölünme ile düzeltilmiş hali 2,44

Hisse 13,49 gördü. Bu para ana pozisyonda afedersin k.çını kakıp oturmadığın sürece başka hiçbir şekilde kazanılmaz.Hadi küçük lotlar olsa arada trade eder arada pozisyonda kalırsın.Ama para büyükse al-sat meraklısı hiç kimseye kolay kolay yedirmezler o parayı.

Ben ASELS de hergün trade edebilirim.İşlemlerin çoğu karlı olur.Ama ben bu hissede bu amaçla pozisyon almadım.

ASELS 24.06.2022 günü oluşan grafik ve trendden sonra bence esas alı o gün verdi.Tabii ki endeksteki bull market sinyali ile beraber. Ondan sonra aradaki git geller okyanustaki küçük dalga olur sadece.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

8. Ben yaptım 33.8 sattım 32 aldım ardından 32.80 90 gördüğünde tekrar satamadım yetişemedim sonra aşağı gelince vazgeçtim satmaktan
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 225/653 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •