Sayfa 225/321 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275 ... SonSon
Arama sonucu : 2563 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: ISMEN - İş Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Körfez ülkeleri başta olmak üzere yurtdışında gerçekleştirdiği ziyaretlere ilişkin olarak "Yurtdışı ziyaretlerimde hiç kimseden para talebimiz olmadı. Biz bir program uyguluyoruz, kapı kapı dolaşıp hiçbir talebimiz yok. Ziyaretlerimizin amacı uyguladığımız programı anlatmak" dedi.

Şimşek, enflasyon muhasebesine geçileceğini belirterek, "Finans kuruluşlarına ayrımcılık yapacağız, onları kapsama almayacağız" dedi.

Bütçe görüşmelerinde milletvekillerini soru ve eleştirilerine yanıt veren Şimşek, enflasyonun sorumlusunun ücretliler olduğu yönünde kendisinin bir sözü olmadığını belirterek, "Kişisel olarak da hükümet olarak da sermaye taraftarı değiliz. Ben ücret ve enflasyon sarmalından söz etmiştim. Fiyat istikrarı çalışanların refahını artıracak tek formüldür" dedi.

Saldırrr işmennn...
    Savaş gündemi, bilançolar derken bu konu çok arkalarda takip ediliyor ama arka taraftan bu muhasebenin avantaj/dezavantaj yarattığı şirketlerde pozisyonlar tamamlandıktan sonra ortalıkta bilançolarina pozitif yansıyan listeler dolaşmaya başlayacaktır. Neyse gideyim haftasonu Ereğli ye bu stokları napacaniz fazla durdukça negatif etkilenirsiniz bak diye uyarayım efendileri🤪

2. Komik olmadı mı bu açılış

3. Şaka gibi oldu bu

4. Yuh tabana verdi noldu lan battimi sirket

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bir ha ha ha koyalım....

Komik şeyler

SM-G781B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Fikirlerim beni baglar asla yatirim tavsiyesi degildir.

6. Bela okumak gunah derler.Ey ismen yonetimi uyumayin

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Deniz basiyor 4.5 milyon lot satışta

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Yok artık hahah, bu ne lan

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 225/321 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •