Sayfa 226/325 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon
Arama sonucu : 2599 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: AKGRT - Aksigorta A.Ş.

1. Ayağımız uğurlu geldi. Hadi bakalım bismillah. Beni beklemiş ��

2. Düşen piyasada hisse %5 yapmış yorum yapan kimse yok. Demekki doğru adresteyiz çok şükür.

Tavanın 1kademe altına ciddi lotla eşleşiyor!!!

4.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Düşen piyasada hisse %5 yapmış yorum yapan kimse yok. Demekki doğru adresteyiz çok şükür.
    İster çıksın ister düşsün. Bizdeki lot sayısı değişmiyor. İşlemde yapmıyoruz. Fiyat değişimlerinden daha çok pazar payı, prim üretimi ve varlık gelirleri (AUM) ile ilgilenen bir yatırımcı grubuyuz

Selamlar
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Rekabet kurumu şu karari verirse tekrar 10 lu fiyatları görürüz
    Ytd

Tacirler 500 bin gene zulaladı.bedelsiz bi ihtimal gelebilir mi? Sermaye tavanı artmıştı.

7.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Tacirler 500 bin gene zulaladı.bedelsiz bi ihtimal gelebilir mi? Sermaye tavanı artmıştı.
    Asıl benim beklentim su hocam bu primler böyle devam ederse birde bakın bu sirket gecen sene kapanmalar sayesinde muthis kar yazdı bence yine kapanmalar gelebilir bu da sigorta sirketlerini öne cıkarır ayrıca hasarlar azalirsa nolacak elde nakit olacak full ee bu faizlerde yükseldi faize bile koysa mükemmel kar yazar bana göre ayrıca Sn RLC44 hocama katılıyorum o kayitli sermaye tavani bosuna artmadı birde kac sene sonra bende bir bedelsiz kararı bekliyorum.Birde bakalım herhalde ya bu hafta gelir ya da haftaya prim tablosunu yine atarlar bakarız ayrıca bu ay 28inde ilk 3 aylık bilancomuzda geliyor onu ayrı bir suprizle ve dört gözle bekliyorum bakalım hayırlısı artık sesli dusundum yorumlarım beni baglar yatirım tavsiyesi degildir...Herkesin aklı kendine...
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

6 ve 7 nisanda tacirler net alış tutarı:1 milyon 456 bin bcg partnes .500 bin net alış
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSİYESİ DEGİLDİR

Sayfa 226/325 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •